Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Serdecznie zapraszamy na wieczór autorski Sylwii Kocoń w Empiku Arkadia. Spotkanie jest inauguracją nowej książki „Bogaty Budda. Bierz z życia to, co najlepsze” (Wyd. Sensus) i zostanie poprowadzone w duchu pozytywnego i świadomego dostrajania do otaczającego nas bogactwa życia.
Jeżeli interesuje Cię tematyka otwierania się na życiową obfitość oraz życia w pełni swego potencjału z pewnością wydarzenie to będzie zarówno praktycznym jak i inspirującym dodatkiem do Twojego dnia. Z wielką radością informujemy również, że spotkanie to zostanie poprowadzone przez przyjaciela autorki, byłego dziennikarza i prezentera radiowo-telewizyjnego - Bogusława Szednego.
Zapraszamy Cię Drogi Czytelniku, byś przyłączył się do tego pozytywnie przestrajającego wydarzenia.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
spotkanie
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie