Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Skontroluj swoje zęby z Markiem Włodarczykiem!

📅 Data: środa, 15 października 2014

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, NZOZ Prima-Dent, ul. Grójecka 77 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Dlaczego mężczyźni pamiętają o regularnych przeglądach samochodów, a unikają kontroli własnego zdrowia? Pora to zmienić! Zapraszamy na spotkanie „Mężczyzna na przeglądzie”, podczas którego znany aktor – Marek Włodarczyk – rozda vouchery na bezpłatne przeglądy stomatologiczne i opowie, dlaczego regularne kontrole zębów są tak ważne.
Według badań przeprowadzonych na potrzeby kampanii „Lekcja stomatologii” , problem dentofobii dotyczy nie tylko dzieci, ale także dorosłych, w tym co drugiego mężczyzny. W trakcie spotkania „Mężczyzna na przeglądzie” eksperci z zakresu stomatologii oraz psychologii odpowiedzą na pytania: dlaczego mężczyźni unikają fotela stomatologicznego? Czy wstydzą się przyznać do dentofobii? Dlaczego wolą leczyć zęby u stomatologów – kobiet?
Spotkanie „Mężczyzna na przeglądzie” odbędzie się w środę 15 października o godzinie 12.00
w warszawskiej klinice Prima-Dent przy ul. Grójeckiej 77.
Głos zabiorą dr Przemysław Uliasz z warszawskiej kliniki Prima – Dent oraz dr Aleksandra Piotrowska – psycholog. Gościem specjalnym będzie ambasador akcji – aktor telewizyjny, filmowy i teatralny Marek Włodarczyk. Gwiazdor, kojarzony często z rolami „twardych facetów”, opowie jak ważna jest dbałość o higienę jamy ustnej w życiu każdego mężczyzny.
Zachęcamy wszystkich, niezależnie od płci i wieku, do wzięcia udziału w wydarzeniu. Każdy uczestnik zostanie obdarowany voucherem na bezpłatne przeglądy stomatologiczne! Uczestnictwo nie wymaga wcześniejszych zapisów.
„Mężczyzna na przeglądzie” to wydarzenie organizowane w ramach kampanii „Lekcja Stomatologii” - inicjatywy Fundacji „Nadzieja dla Zdrowia” oraz NZOZ Prima-Dent w Warszawie. Jej celem jest pozytywne wpłynięcie na świadomość, a docelowo na stan i przyszłość uzębienia Polaków oraz wyeliminowanie stresu stomatologicznego. W ramach kampanii organizowane są między innymi lekcje edukacyjne dla przedszkoli, szkół, uniwersytetów trzeciego wieku oraz przedsiębiorstw,
w czasie których uczestnicy zapoznawani są z technikami dbania o zdrowie jamy ustnej oraz redukcji stresu stomatologicznego. Akcja promocji zdrowia jamy ustnej u dzieci i młodzieży pod hasłem „Lekcja stomatologii” prowadzona jest od 1999 roku. Do tej pory wzięło w niej udział już ponad 30 tysięcy uczniów.


To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!