Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
reklama

Akademia Młodego Sportowca – „Piłkarski pierwszy krok”

Akademia Młodego Sportowca – „Piłkarski pierwszy krok”

reklama
📅 Data: niedziela, 11 sierpnia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Grunt i Woda, Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
DZIECIAKI NAD WISŁĄ – Akademia Młodego Sportowca – „Piłkarski pierwszy krok” – zajęcia poprowadzi Mariusz Łojek-Kalman

Każdy wie, że ruch to najlepsza metoda na świetne samopoczucie. Zdaniem specjalistów, futbol jest dziedziną, która idealnie łączy w sobie wysoki poziom ogólnorozwojowej aktywności ruchowej z kształtowaniem właściwych postaw i zachowań wśród zawodników. Dlatego warto zacząć treningi piłkarskie jak najwcześniej. To dobry pomysł dla dzieci w każdym wieku, a szczególnie dla tych najmłodszych, które mają niespożytą energię i ciągłą chęć do zabawy. W Grunt i Woda specjalizujemy się w tych dwóch ostatnich, dlatego mamy nadzieję, że spotkamy się z liczną grupą maluchów podczas Akademii Młodego Sportowca.

„Piłkarski pierwszy krok” to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej. Skierowane są dla dzieci w wieku 4- 6 lat. Głównym założeniem jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez zajęcia sportowe wśród dzieci. Nie liczą się umiejętności i poziom sportowy dziecka, lecz uśmiech i dobra zabawa! Piłkarski pierwszy krok sprawi, że dziecko będzie aktywne sportowo, przez co zdrowsze, nauczy się rywalizacji i zasad fair play. Co więcej, dowie się czym jest praca w grupie, pozna zasady piłki nożnej, poprawi swoje cechy motoryczne.

Być może nasze dzieci zarażą się sportową pasją na dłużej!

✔️Akademia Młodego sportowca działa z sukcesem od 6 lat, prowadząc zajęcia z piłki nożnej, ogólnorozwojowe oraz gimnastykę korekcyjną w kilkunastu przedszkolach w Warszawie i okolicach. AMS jest organizatorem turniejów, eventów piłkarskich oraz wyjazdów na obozy piłkarskie. Zdobyta wiedza, pasja oraz umiejętność podejścia do dzieci daje gwarancję, że nasze pociechy są w dobrych rękach, doświadczonych i profesjonalnych instruktorów.

✔️Mariusz Łojek-Kalman urodzony 1979 roku w Warszawie. Od 7 roku życia związany z Warszawskimi klubami. Grał między innymi w Legii, Orle, Drukarzu, KP Praga i PKS Radość. Po zakończeniu przygody zawodniczej odbył staż trenerski w "Radości" trenując dzieci U-8. Aktualnie trener dzieci 7-9 lat w jednej z Warszawskich Akademii. Posiada uprawnienia instruktora piłki nożnej i dyplom oraz licencję trenera UEFA C. Odbył liczne szkolenia w dziedzinie piłki nożnej. W najbliższym czasie, jak sam zdradził, planuje kurs UEFA B. Jest honorowym dawcą krwi.

Zajęcia są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy!

[ Wydarzenia odbywające się nad Wisłą z reguły są uzależnione od pogody. ]

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.