Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
reklama

Akademia Młodego Sportowca - Doskonalenie Techniki Piłkarskiej

Akademia Młodego Sportowca - Doskonalenie Techniki Piłkarskiej

reklama
📅 Data: wtorek, 23 lipca 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Grunt i Woda, Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
DZIECIAKI NAD WISŁĄ – Akademia Młodego Sportowca – „Doskonalenie indywidualnej techniki piłkarskiej” - prowadzący Mariusz Łojek-Kalman

Brakuje Ci pomysłu jak wartościowo wypełnić czas dziecku w trakcie letniej przerwy? Często najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze. Warto przypomnieć sobie czasy własnego dzieciństwa, kiedy najlepszą rozrywką były zabawy z rówieśnikami na świeżym powietrzu. Bez względu na siniaki i stłuczone kolana, czas spędzony pod gołym niebem był wtedy najlepszą atrakcją. W Grunt i Woda zarażamy pasją do sportu oraz namawiamy najmłodszych do próbowania nowych dziedzin, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie pociechy do udziału w Akademii Młodego Sportowca.

Warsztaty z doskonalenia Technik piłkarskich to zajęcia sportowe adresowane do grupy wiekowej 6-10 lat.
Mają na celu rozwijać technikę Gry w Piłkę nożną i są świetną zabawą w gronie rówieśników. Treningi techniki to między innymi rozwój piłkarskich umiejętności indywidualnych na każdym poziomie, system stopniowania trudności ułatwiający prawidłowe wykonanie ćwiczenia oraz duży zasób ćwiczeń treningowych. Nauczanie i doskonalenie techniki ma interesującą formę i jest dostosowane do wieku dzieci. Podczas zajęć nauczymy się robić tak zwane „zwody”, które są charakterystyczne dla najlepszych zawodników na świecie.

Oczywiście, nie każde dziecko musi od razu zostać sportowcem. Ale zamiast kupować kolejny komputer, tablet czy konsolę do gier, zdecydowanie lepiej zainwestować w ruch, zabrać pociechę nad Wisłę i cieszyć się wspólnie niezapomnianymi wakacjami.

Czas Trwania: ok 60 minut.

✔️Akademia Młodego sportowca działa z sukcesem od 6 lat, prowadząc zajęcia z piłki nożnej, ogólnorozwojowe oraz gimnastykę korekcyjną w kilkunastu przedszkolach w Warszawie i okolicach. AMS jest organizatorem turniejów, eventów piłkarskich oraz wyjazdów na obozy piłkarskie. Zdobyta wiedza, pasja oraz umiejętność podejścia do dzieci daje gwarancję, że nasze pociechy są w dobrych rękach, doświadczonych i profesjonalnych instruktorów.

✔️Mariusz Łojek-Kalman urodzony 1979 roku w Warszawie. Od 7 roku życia związany z Warszawskimi klubami. Grał między innymi w Legii, Orle, Drukarzu, KP Praga i PKS Radość. Po zakończeniu przygody zawodniczej odbył staż trenerski w "Radości" trenując dzieci U-8. Aktualnie trener dzieci 7-9 lat w jednej z Warszawskich Akademii. Posiada uprawnienia instruktora piłki nożnej i dyplom oraz licencję trenera UEFA C. Odbył liczne szkolenia w dziedzinie piłki nożnej. W najbliższym czasie, jak sam zdradził, planuje kurs UEFA B. Jest honorowym dawcą krwi.

Zajęcia są bezpłatne.

[ Wydarzenia odbywające się nad Wisłą z reguły są uzależnione od pogody. ]

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.