Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
waw4free jest nominowane w plebiscycie Warszawiaki - "Warszawa w sieci". Prosimy o głosy. :)
reklama
reklama

Szczerze o podróżach w pojedynkę i życiu na Bali

Szczerze o podróżach w pojedynkę i życiu na Bali

📅 Data: 13 lipca 2019, sobota

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Południk Zero, ul. Wilcza 25 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Od jakiegoś czasu staram się udowodnić tezę, że życie jest krótkie i nie ma sensu marnować go na rzeczy, które nie sprawiają nam radości. Na starość powiecie sobie: "Mam zajebisty samochód, dom, drogie ciuchy, ale zabrakło mi czasu na życie." Wiem jak to jest pracować po dwanaście godzin dziennie. Wiem jak to jest starać się wykorzystać każdy możliwy moment na to, aby się od tego oderwać. Nie da się. Myślisz o tym, że musisz więcej. Największą różnicą między życiem w Polsce, a na Bali jest fakt, że tam nie dotarł jeszcze ten pęd. To dlatego tak wielu ludzi z całego świata uciekło na rajską wyspę, gdzie nikt nie sądzi, że urodził się tylko po to, aby zarabiać pieniądze i gdzie wreszcie mając święty spokój można cieszyć się życiem.

Od czego się zaczęło? Grubo ponad rok temu rzuciłam wszytko i przeprowadziłam się na Filipiny. Później zwiedziłam Kambodżę, Bali, Tajlandię, wróciłam do Polski, odwiedziłam znajomych na Majorce, wybrałam się do Kanady i spontanicznie trafiłam na Dominikanę. Wtedy już wiedziałam - będę mieszkać na Bali. W grudniu tamtego roku zrealizowałam swoje marzenie. Święta w Bangkoku, gorączka w Singapurze, kilka dni zdalnej pracy w Kuala Lumpur, wizyta u Australijczyka w Perth. Dużo się działo, a o wszystkim opowiadam bez ściemy. Kradzieże, próba porwania, wypadki na skuterze. Czasami nie było lekko, ale na pewno zabawnie.

Swoje historie opisuję na fanpage’u Pieluszka na Fali, ale w związku z tym, że przez chwilę jestem w Polsce moją opowieść mogę przedstawić Wam na żywo. Zobaczycie również zdjęcia moje oraz Bartka Samca i Eweliny Wojtas. Mam nadzieję, że do zobaczenia!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site