Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

OLANDRA - koncert

OLANDRA - koncert
📅 Data: czwartek, 06 listopada 2014

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Mam Ochotę; ul.Grójecka 75 (Ośrodek Kultury Ochota) (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Już 6 listopada, wieczorną porą odbędzie się wyjątkowy koncert – na scenie Klubokawiarni Mam Ochotę wystąpi Olandra z zespołem.

Poruszający głos wokalistki, pianino, skrzypce, wiolonczela i gitara elektryczna. Na taki skład można liczyć wybierając się na koncert. Muzyka Olandry wpasowuje się w jesienne melancholijne, refleksyjne klimaty, które od czasu do czasu ożywione zostają bardziej energetycznym brzmieniem.
Olandra udowadnia, że w muzyce nie zawsze chodzi o to, żeby było dużo i głośno. Czasami wystarczy prosto i delikatnie. Zdarza się tak, że „minimalistycznie” de facto znaczy więcej i pozwala na przeżywanie muzyki w inny sposób. Zespół stawia na to, co w sztuce najważniejsze – autentyzm i emocje.

Na koncercie usłyszymy głównie piosenki autorskie, chociaż nie zabraknie też kilku dobrze wszystkim znanych coverów w zaskakujących aranżacjach. Muzyka Olandry czerpie z różnych gatunków muzycznych i broni się przed zaszufladkowaniem. Czuć w niej zarówno ducha muzyki klasycznej i filmowej, jak i szczyptę jazzu niczym u Niny Simone, nie obce są jej także brzmienia podobne do Kate Bush, Jeffa Buckley czy Grzegorza Turnaua. Jest to kontrpropozycja do tego, co zwykle można usłyszeć w stacjach radiowych.
Olandra proponuje godzinną podróż w czasie i przestrzeni w świat intrygującej muzyki.

Przyjdźcie i dowiedzcie się kim jest Olandra ;)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!