Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Jeszcze Nieznani w DK Zacisze

Jeszcze Nieznani w DK Zacisze
📅 Data: niedziela, 26 października 2014

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, DOM KULTURY „ZACISZE” W DZIELNICY TARGÓWEK M.ST.WARSZAWY, ul. Blokowa 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wstęp wolny.

W niedzielne popołudnie zapraszamy Państwa na koncert jeszcze nieznanych, aczkolwiek bardzo utalentowanych artystów. Wystąpią uczniowie ze Studia Piosenki Tadeusza Konadora oraz solistki z sekcji piosenki rozrywkowej DK Zacisze prowadzonej przez Patrycję Kuś.

Pomysłodawcą i organizatorem jest Tadeusz Konador - nauczyciel, założyciel Studia Piosenki. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy ze znanymi dziś muzykami i wokalistami, wykorzystuje przygotowując i wprowadzając młodych ludzi w tajniki trudnego i wymagającego zawodu, jakim jest zawód piosenkarza. Skupia wokół siebie młodych wokalistów pracujących nad głosem i scenicznym wizerunkiem. Ze Studiem Piosenki Tadeusza Konadora współpracowali m.in. Kora, Kayah, Andrzej Krzywy (De Mono) i Robal (Dezerter).

Soliści z DK Zacisze w tym sezonie artystycznym pracują pod kierunkiem Patrycji Kuś, wokalistki, absolwentki Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Patrycja Kuś prowadzi zespół wokalny Voice Fusion, śpiewa w zespole Niezły Band oraz współpracuje z Tomkiem Kamińskim. Jest laureatką wielu konkursów muzycznych oraz uczestniczką międzynarodowych warsztatów odbywających się m.in. w Osieku, Pradze, Lyonie, czy Ditzingen. W 2014 roku wzięła udział w nagraniu płyty wieńczącej toruński projekt "Sierpień '80".
Występowała m.in. z Anną Gadt, Kubą Badachem, Krystyną Prońko, czy Mateuszem Krautwurstem. W DK Zacisze prowadzi indywidualne lekcje śpiewu przeznaczone dla dzieci od 11 roku życia, młodzieży i dorosłych oraz zespół Voice of Zacisze. Skupia się na nauce prawidłowej emisji głosu, ćwiczeniach dykcyjnych, prawidłowej technice oddychania. Przygotowuje do pracy z mikrofonem, uczy poruszać się po różnych stylistykach muzycznych oraz jak prawidłowo dobrać repertuar.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę