Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spektakl TEATR DELIKATES "POZOR UŽ NEMȎŽEM"

Spektakl TEATR DELIKATES "POZOR UŽ NEMȎŽEM"
📅 Data: niedziela, 30 czerwca 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Rynek Nowego Miasta (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Teatr Delikates powstał w 2007 roku, nazwę zapożyczając od dobrze znanych sklepów zwanych Delikatesami. Jego założycielem i pomysłodawcą jest Wiktor Malinowski. Celem Teatru Delikates jest tworzenie teatru pełnego smakowitych specjałów. Wiktor Malinowski dodaje własne elementy puzzli do układanki zwanej codziennością. Ingerencja performerów w otaczającą rzeczywistość pozwala im dostrzec w miejscach pozornie rozpoznanych zawsze coś nowego, często zaskakującego. Zdarza się, że dzięki swym działaniom odkrywają urocze strony miejsc i rzeczy już opatrzonych, niepotrzebnie wymazanych z pamięci. Jednym słowem - Delikates pomaga zachwycić się czymś co – wydaje ci się że – dobrze znasz!

Pozor už nemôžem – to interaktywny teatr jednego aktora i niestereotypowo użytych przedmiotów – rekwizytów. Piosenki, wiersz, żywe słowo, improwizacja oraz wszystko to czego jeszcze nie było…

Przedstawienie podejmuje bardzo poważny temat. Istnienie św. Graala. Czy istnieje Graal? Jeśli tak, to gdzie się on znajduje? Przy tak rozwiniętej świadomości jaką dziś obserwujemy i możliwościach technologicznych, znalezienie Graala nie powinno być trudnym zadaniem. Jednak do tej pory Graal pozostaje legendą i mitem.

Zadając sobie całą masę pytań dotyczących Graala dochodzimy do wniosku, że może on być wszystkim i wszędzie. Jedni go bagatelizują, inni zatracają się w poszukiwaniach.

Jest zagadnieniem intrygującym, jak również zabawnym (bo ile można bić pianę na ten temat?). Pozor už nemôžem. Zapraszamy na odsłonę poszukiwań tajemnicy, którą – zdaniem twórców - diabeł przykrył ogonem.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: teatr
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę