Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
W Grunt i Woda kochamy psiaki, dlatego w tym roku szczególną uwagę przykładamy do wychowania i opieki nad ukochanymi czworonogami.
Wszystkich zainteresowanych rozmówkami z czworonogami i uczeniem zrozumienia komend i pochwał, zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Pieskie Sprawy.
Nie dogadujesz się ze swoim pupilem? Nie zwlekaj!
Na kolejnym spotkaniu z cyklu Pieskie Sprawy opowiemy o tym jak rozmawiać ze swoim psem. Doskonale to ujął E. Hoagland mówiąc „Przyjemność z posiadania psa odczujecie dopiero wtedy, gdy nie będziecie próbowali zrobić z niego półczłowieka. Lepiej już sami spróbujcie stać się w połowie psem.” Zacznijmy więc od tego, że pies nie rozumie słów. Reaguje na ton głosu i gesty. Na zasadzie skojarzeń uczy się odróżniać polecenia. Dzięki badaniom przeprowadzonym przez Towarzystwo Królewskie w Londynie naukowcy zyskali dowód na to, dlaczego ludzie zwracają się w określony sposób do swoich pupili i jaki faktyczny ma to wpływ na zdolność międzygatunkowego porozumiewania się.
Cykl warsztatów i spotkań poprowadzi Pani Dorota Perłowska z Fundacja Rasowy Kundel.
Fundacja Rasowy Kundel pomaga przede wszystkim oswoić się z adopcją psów, pokazuje jak świadomie się do niej przygotować oraz jak pomóc. Powstała w odpowiedzi na potrzebę pomocy zwierzętom. Członkowie fundacji działają lokalnie od wielu lat. Fundacja odnosi sukcesy w psich adopcjach, pomaga psiakom skrzywdzonym przez los lub najczęściej przez człowieka. Obecnie stara się pomagać szerzej i skuteczniej. „Wiemy jak wiele jest jeszcze do zrobienia, że potrzebna jest pomoc doraźna ale i praca u podstaw w edukowaniu od najmłodszych lat. Wszystko co robimy, jest naszą prywatną inicjatywą, realizowaną przy dużym wsparciu ludzi o dobrych sercach.”
Gorąco namawiamy i zapraszamy.
Dla uczestników spotkania będziemy mieć upominki dla Waszych pupili od Mars, Incorporated / PEDIGREE Polska
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
warsztaty
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie