Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

powiadomienia fanpage instagram
#zostańwdomu i weź udział w wydarzeniach transmitowanych online (tutaj lista).
W związku z epidemią koronawirusa wszelkie wydarzenia odbywające się w przestrzeni miasta są tymczasowo odwołane.
reklama
reklama

SZAŁAS I HAŁAS - piknik na plaży

SZAŁAS I HAŁAS - piknik na plaży

reklama
📅 Data: sobota, 14 września 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz, 🌊 nad Wisłą
Zapraszamy na cykl pikników na plaży dla mieszkańców terenów nadwiślanych. Spotkania będą organizowane w poszczególnych dzielnicach, aby zintegrować lokalną społeczność oraz beneficjentów projektu Czysta Wisła. Wszystkie wydarzenia będzie łączyć spójna koncepcja i nazwa „SZAŁAS I HAŁAS”.

Dorośli i młodzież wezmą udział w całodniowych warsztatach wikliniarskich w ramach których wyplotą wspólnie SZAŁAS. Najmłodszym uczestnikom pikniku zaproponujemy robienie HAŁASU wokół SZAŁASU, podczas warsztatów bębniarskich. Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert „dzikiej” jak Wisła muzyki oraz muzyczno-taneczne jam session.

31 sierpnia, godz. 15 - Piknik Praga Północ, plaża Rusałka, koncert zespołu Ritmo Bloco i nauka gry na bębnach brazylijskich dla dzieci i dorosłych.

1 września, godz. 15 - Piknik Wawer, plaża Romantyczna, koncert zespołu Ritmo Bloco i nauka gry na bębnach brazylijskich dla dzieci i dorosłych.

7 września, godz. 15 – Piknik Żoliborz, Kępa Potocka, koncert zespołu Moribaya i nauka gry na bębnach djembe dla dzieci i dorosłych.

8 września, godz. 15 - Piknik Młociny, przystań Młociny, koncert zespołu Moribaya i nauka gry na bębnach djembe dla dzieci i dorosłych.

14 września, godz. 15 - Piknik Żoliborz, plaża Żoliborz, koncert zespołu Moribaya i nauka gry na bębnach djembe dla dzieci i dorosłych.

15 września, godz. 15 - Piknik Praga Południe, plaża Poniatówka, koncert zespołu Moribaya i nauka gry na bębnach djembe dla dzieci i dorosłych.

Ramowy program pikniku:
15.00 – mini koncert
15.15-16.00 – warsztaty na bębnach dla dzieci
16.00 - plecenie kopuły z wikliny (dla wszystkich)
17.00 – mini koncert
17.15-19.00 warsztaty bębniarskie dla dorosłych i młodzieży (od 12 lat) i wspólny mini koncert

O zespole Ritmo Bloco: link
O zespole Moribaya: link

Pikniki są częścią kampanii "Przybij piątkę nad Wisłą". Akcja realizuje 7 projektów z budżetu partycypacyjnego pod ogólną nazwą „Czysta Wisła” z podziałem zadań na dzielnice: Bielany, Praga Południe i Północ, Śródmieście, Wawer, Żoliborz (Centralny i Kępa Potocka).
Kampania ma na celu budowanie i podtrzymywanie wśród użytkowników rzeki i jej brzegów poczucia odpowiedzialności za wspólną przestrzeń, szczególnie w kontekście sprzątania po sobie. Celem bezpośrednim jest uprzątnięcie nieczystości na tzw. dzikich fragmentach wybrzeża wiślanego oraz wprowadzenie systemu monitoringu tych terenów, dla poprawienia jakości utrzymania tam porządku.

Celem projektu jest również integracja społeczności danej dzielnicy i skupienie obszaru jej zainteresowań wokół terenów nadwiślańskich.

Projekt zakłada realizację szeregu działań, takich jak wykłady edukacyjne, rejsy po Wiśle oraz plenerowe imprezy integracyjne umożliwiające nie tylko integrację uczestników, ale też utożsamianie się z Wisłą i jej brzegami.

[ Wydarzenia odbywające się nad Wisłą z reguły są uzależnione od pogody. ]

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenie

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.