Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Teatralia Ursynalia 2014

Teatralia Ursynalia 2014
📅 Data: czwartek, 06 listopada 2014

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Natoliński Ośrodek Kultury, ul. Na Uboczu 3 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Działające przy Przedszkolu Specjalnym nr 213 Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością i Ich Rodzin „Jesteśmy” serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych mieszkańców Ursynowa na niecodzienną imprezę teatralną „Teatralia Ursynalia 2014”. Impreza ta jest niezwykła ze względu na aktorów, jacy wezmą w niej udział, a będą to dzieci i młodzież z niepełnosprawnością i z autyzmem z ursynowskich szkół, przedszkoli i stowarzyszeń. Dla dzieci występujących w roli aktorów to dzień wyjątkowy, dający im możliwość poczucia się kimś ważnym, wyjątkowym… Warto wspomnieć, że dla wyróżniających się uczestników i ich opiekunów przewidziane są nagrody i upominki.

Planowany przegląd teatralny da szansę wszystkim uczestnikom imprezy na przeżywanie pozytywnych emocji i doznań, wspólny kontakt i zabawę, na integrację, na wzbogacenie siebie, swoich umiejętności oraz sposobów spostrzegania świata i samego siebie.

Miejscem imprezy będzie Natoliński Ośrodek Kultury mieszczący się przy ul. Na Uboczu 3, dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Start 6 listopada 2014 r. o godz. 10:00.

Na przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznych „Teatraliów-Ursynaliów” Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy przyznała naszemu Stowarzyszeniu dotację celową

Wstęp wolny!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: teatr
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!