Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Jesienne spotkania z Teatrzykiem

Jesienne spotkania z Teatrzykiem

reklama
📅 Data: sobota, 21 grudnia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Galeria Łomianki, ul. Brukowa 25, Łomianki (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
A gdyby tak… na nowo obudzić w sobie uśpione dziecko? Galeria Łomianki wraca z nowym, jesiennym cyklem teatrzyków (nie tylko) dla najmłodszych. Cztery wesołe i pouczające spektakle przeniosą Was w bajkowy świat i pozostawią po sobie wartościowy morał! Rezerwujcie sobie czas na sobotnią dawkę kultury w Galerii Łomianki – 21 września, 19 października, 16 listopada i 21 grudnia widzimy się na „Spotkaniach z Teatrzykiem”.

„Spotkanie z Teatrzykiem” to cykl zabawnych i pouczających spektakli przygotowanych z myślą o najmłodszych odwiedzających Galerię Łomianki. Bezpłatne spektakle rozpoczynają się o godzinach: 13:00, 15:00 i 17:00.

Teatr Magicznych Baniek - 21.09.2019
Na to wydarzenie Galeria Łomianki zaprasza już 21 września. Teatr Baniek to gwarantowana zabawa dla całej rodziny. Aktor przenosi widzów w świat bańkowego kosmosu, magicznego świata, w którym nieznane jest pojęcie grawitacji. Świat żywiołów i magicznych sztuczek czeka!

Nadchodzi Pipi - 19.10.2019
19 października razem z aktorami publiczność przeniesie się do domu Pipi, która pokazuje, że gdy taty nie ma w domu przychodzą do głowy różne zwariowane pomysły! Scenariusz jest inspirowany tekstem Astrid Lindgren „Pippi wchodzi na pokład”. Interaktywny spektakl dla dzieci nie tylko rozbawi, ale też przemyci elementy języka angielskiego.

Piracka przygoda - 16.11.2019
W sobotę 16 listopada dzieci wyruszą na spotkanie z kapitanem Bokobrodym i jego załogą przemierzającą morza i oceany w poszukiwaniu skarbu. Publiczność będzie świadkami szalonych pojedynków, emocjonujących pościgów, być może nawet spotka się twarzą w twarz z potworem morskim... Prawdziwy klimat morskiej przygody gwarantują bajeczna dekoracja i piracki statek!

Co się stało z Mikołajem? - 21.12.2019
W zimową sobotę 21 grudnia wszystkich widzów przedstawienia czeka misja ratunkowa. Zaginięcie Mikołaja to prawdziwa tragedia, tym bardziej, że nadchodzi czas rozdawania prezentów! Wspólnie ze skrzatem Bąblem dzieci będą przemierzać świat w poszukiwaniu Zaginionego, by odnaleźć go na czas. „Co się stało z Mikołajem” to interaktywny spektakl, który zawiera elementy języka angielskiego.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.