Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii
reklama

Kongres BioExpo

Kongres BioExpo

reklama
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 11 października 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 13 Października 2019

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Nasza planeta umiera – w świetle wszystkich badań i opinii naukowców jest to fakt niepodważalny. Wszystkim, którym nie jest obojętny los Ziemi, ludzi i zwierząt zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Kongres BioExpo organizowany w dniach 11-13.10.2019 r. w ramach Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych. Wydarzenie odbędzie się
w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Wstęp bezpłatny (po wcześniejszej rezerwacji).

Według raportu ONZ z 2018 roku mamy jedynie 12 lat aby podjąć kroki zapobiegające globalnej katastrofie klimatycznej. W gąszczu (często sprzecznych) informacji trudno znaleźć te prawdziwie wartościowe, które pomogą nam rozpocząć lepsze, zgodne z naturą życie.
Z pomocą przychodzi Polska Izba Żywności Ekologicznej, Agencja Zwalcz Nudę i Targi BioExpo, organizatorzy Kongresu BioExpo. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w ośmiu panelach tematycznych poświęconych m.in. planecie, zdrowiu, ekologicznej żywności i kosmetykom; wspólnie zastanowimy się co możemy zrobić dla poprawy klimatu, jak będzie wyglądać przyszłość ludzkości oraz jakie są pomysły przedstawicieli władz na poprawę sytuacji. Zorganizowane zostaną również specjalne warsztaty dla najmłodszych, które nauczą ich prostych, ekologicznych działań, które mają znaczenie.
Kongres BioExpo będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi wynikami badań oraz różnymi spojrzeniami na zagadnienia dotyczące ekologii. Swoją wiedzą podzieli się 60 prelegentów - przedstawicieli takich organizacji i instytucji jak Polska Izba Żywności Ekologicznej, Fundacja Zwalcz Nudę, Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Młodzieżowy Strajk Klimatyczny, Miasto Jest Nasze, Koalicja dla klimatu, Kooperatywa Spożywcza „Dobrze”, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Fairtrade Poland i inni. Do pozytywnych zmian namawiać będą również ambasadorzy zdrowego stylu życia, m.in. Katarzyna Bosacka i Grzegorz Łapanowski.
Transformacja codziennych nawyków jest koniecznością, aby nasza planeta przetrwała. Kongres BioExpo udowodni, że prawdziwe zmiany rozpoczynają się od jednostek i to już dziś!

Dokładny program Kongresu oraz bezpłatne wejściówki można uzyskać na stronie >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.