Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii
reklama

Drzwi Otwarte w Ośrodku Dom i Praca

Drzwi Otwarte w Ośrodku Dom i Praca

reklama
📅 Data: sobota, 05 października 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:30

📌 Miejsce: okolice Warszawy, ul. Jasna 36A, Wilcza Góra (gmina Lesznowola) (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
5 października 2019 roku po raz kolejny otworzą się drzwi Ośrodka Dom i Praca w Wilczej Górze. Kadra, podopieczni i przedstawiciele Fundacji SYNAPSIS zapraszają wszystkich do poznania świata osób z autyzmem.

Ośrodek Dom i Praca to nietuzinkowe miejsce, z dala od miejskiego zgiełku. Fundacja SYNAPSIS zainicjowała działanie Ośrodka z potrzeby włączenia dorosłych osób z autyzmem do życia społecznego. To właśnie tam, od trzynastu lat znajdują swoje miejsce na ziemi. Tam uczą się samodzielności, otrzymują zatrudnienie i terapię.

Drzwi Otwarte to coroczne święto pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej i ich rodzin. To wyjątkowa okazja, by pokazać światu czym się zajmują, jak żyją i co lubią.

W tym roku, Ośrodek Dom i Praca oferuje szeroką gamę atrakcji. Pracownicy i trenerzy zapraszają na wyjątkowe warsztaty artystyczne do pracowni ceramicznej, stolarskiej, papierniczej i rękodzieła. Kuchnią zawładnie zaprzyjaźniona firma - MUFFINKOWO ze swoimi warsztatami cukierniczymi. Ponadto, w ogrodzie będzie można spotkać alpaki oraz poznać tajniki dogoterapii. Całość wydarzenia zwieńczy wspólny grill.

Organizatorzy zapewniają transport z i do Warszawy (godz. 10:00 przystanek Metro Wilanowska- Wilcza Góra; godz. 14:30 Wilcza Góra- przystanek Metro Wilanowska 02).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.