Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

OBLICZA GITARY - Piotr Domagała Trio i Maciej Plichta

OBLICZA GITARY - Piotr Domagała Trio i Maciej Plichta

reklama
📅 Data: sobota, 19 października 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Centrum ŁOWICKA, Łowicka 21 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
OBLICZA GITARY
Piotr Domagała Trio
i Maciej Plichta
Prowadzenie – Marcin Siatkowski

Piotr Domagała. Muzyk jazzowy, gitarzysta, kompozytor. W swojej twórczości inspiruje się kulturą słowiańską. Jego muzyka w oryginalny sposób łączy elementy jazzu, muzyki rozrywkowej, muzyki etnicznej i współczesnej awangardy klasycznej. Debiutował nagraniem swojego kwartetu Szy-Szy Kaan Jazz Group „In time”(2005), później ukazały się płyty „Slavonic Tales”(2009) oraz „Pnącza”(2013), nagrane z Adamem Kawończykiem i Sławkiem Bernym. W 2016 roku wspólnie ze światowej sławy Kwartetem Śląskim, zrealizował awangardowy projekt „Chowańce”. W 2019 roku w austriackim wydawnictwie SessionWorkRec.com ukazała się płyta międzynarodowego projektu „a handful of accepDance” – Wesely / Domagała/ Schiffer/ Dyyak/ Hupfauf.

Adam Kawończyk – jeden z czołowych trębaczy jazzowych. Zadebiutował w 1975 roku na festiwalu Jazz nad Odrą, a podczas swojej ponad dwudziestoletniej obecności na scenie współpracował z wieloma muzykami i zespołami jazzowymi. Występował na wielu europejskich festiwalach jazzowych.

Oleg Dyyak – multiinstrumentalista, akordeonista, klarnecista i perkusista. Jest laureatem międzynarodowych konkursów akordeonowych. Koncertował w Niemczech, Szwecji, Finlandii, Hiszpanii, Irlandii, USA. Współpracował z Johnem Zornem, Tomaszem Stańko, Johnem McCleanem, Donem Byronem, Grażyną Auguścik, Frankiem Londonem, kwartetetem smyczkowym Dafo oraz orkiestrą Sinfoniettą Cracovia. W dorobku ma szeregu nagrań wydanych nakładem prestiżowego nowojorskiego wydawnictwa „Tzadik” Johna Zorna.

Maciej Plichta - uczeń Marcina Siatkowskiego. Na gitarze klasycznej gra od 10. lat, na elektrycznej od 3. Inspiruje się: Slashem, Krikiem Hammetem, Zakkiem Wyldem, Nuno Bettencourtem i Dougiem Aldrichem. Jego marzeniem jest własny zespół rockowy.

Wstęp wolny

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.