Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
waw4free jest nominowane w plebiscycie Warszawiaki - "Warszawa w sieci". Prosimy o głosy. :)
reklama
reklama

Córka trenera - pokaz filmu i dyskusja

Córka trenera - pokaz filmu i dyskusja

📅 Data: 23 października 2019, środa

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Elektronowa 10 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Zapraszamy na pierwsze w tym sezonie spotkanie KLUBU FILMOWEGO E10!

Zaczynamy od filmu Łukasza Grzegorzka CÓRKA TRENERA. Po nim dyskusja z udziałem m.in. odtwórcy jednej z głównych ról, aktorem Jackiem Braciakiem.

FILM
Upalne lato. Maciej Kornet podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią. Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor, dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować.
Ciepła i wzruszająca opowieść o relacjach między ojcem i córką, rodzicem i dzieckiem. O marzeniach, oczekiwaniach, tęsknotach, rozczarowaniach.

GOŚCIE:

- ŁUKASZ GRZEGORZEK - reżyser, scenarzysta. Zadebiutował w 2016 roku filmem "Kamper". W "Córce trenera" porusza wątki swojej osobistej historii. Reżyser do końca szkoły średniej sam był dobrze zapowiadającym się tenisistą.

- JACEK BRACIAK - tytułowy trener. Aktor teatralny i filmowy i dubbingowy, w latach 1990–2015 aktor Teatru Powszechnego w Warszawie.

WSTĘP WOLNY!

***

KIM JESTEŚMY?

KLUB FILMOWY E10 to przestrzeń, w której chcemy poruszać ważne i aktualne problemy społeczne, które dotykają nas wszystkich, chrześcijan i niechrześcijan. To miejsce dialogu i wymiany poglądów, w którym nie boimy się trudnych pytań, a żaden temat nie jest niewygodny czy zbyt kontrowersyjny.
Chcemy spotykać się raz w miesiącu, by w oparciu o dobre kino rozmawiać o tym, co nas niepokoi, zastanawia, porusza. Czekamy na Wasz głos w dyskusji!

KLUB FILMOWY E10 to inicjatywa Społeczność Chrześcijańska Północ - największego w Polsce kościoła ewangelicznego. Jesteśmy chrześcijanami, żyjemy we współczesnym świecie. Pracujemy, uczymy się, chodzimy do kina, interesujemy się polityką i sztuką, angażujemy się w życie naszej dzielnicy i miasta. Jesteśmy otwarci na każdego i gotowi na wyzwania.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site