Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Październikowa odsłona MaMY Zielone Pojęcie! Warsztaty i autorskie spotkanie z Sylwią Majcher

reklama
📅 Data: sobota, 12 października 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park, ul Górczewska 124 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Jak dobrze zacząć sezon jesienny? Odpowiednim przygotowaniem organizmu do nowej pory roku. Warto zadbać o swoją odporność i zatroszczyć się o pełnowartościowe posiłki, które dostarczą nam witamin i energii w coraz chłodniejsze dni. Podczas październikowej edycji warsztatów „MaMY Zielone Pojęcie” uczestnicy poznają przepisy na wspaniałe jesienne śniadanie. Dodatkowo, będą mogli wziąć udział w autorskim spotkaniu z Sylwią Majcher – specjalistką filozofii Zero Waste, która zaprezentuje swoją nową książkę „Wykorzystuję, nie marnuję”.

Cykliczne spotkania z tej serii „MaMY Zielone Pojęcie” są szansą na pozyskanie i poszerzanie swojej wiedzy z zakresu ekologii. Zajęcia pomogą wypracować zdrowe nawyki, są źródłem ciekawych life-hacków i motywują do wprowadzenia w swoje życie rozwiązań zero waste.

Już w sobotę, 12 października, na klientów Wola Parku czekać będzie wiele eko-atrakcji. Aspirujących szefów kuchni na sporą garść inspiracji zaprasza specjalistka od gotowania bez marnowania jedzenia - Sylwia Majcher. Uczestnicy warsztatu poznają przepisy na pyszne, wzmacniające i rozgrzewające śniadania, po których z energią rozpoczną każdy dzień. Warsztaty odbędą się w godzinach 12:00-13:30, 14:00-15:30 oraz 16:00-17:30.

Osoby zafascynowane ideą Zero Waste będą również mogły wziąć udział w spotkaniu autorskim z Sylwią Majcher, które będzie poświęcone jej nowej książce „Wykorzystuję, nie marnuję”. Autorka poprzez instrukcje jak stworzyć indywidualny i dopasowany do subiektywnych potrzeb projekt zmian w codziennym życiu pokazuje, że zmiana nawyków może być prosta i przyjemna. Przyjazne wskazówki, kreatywne przepisy na różne pory roku, wywiady z ekspertami i ciekawe rozwiązania na różnorodne sytuacje życiowe – to tylko niektóre elementy, które znajdziemy w poradniku. Spotkanie autorskie z Sylwią Majcher odbędzie się o godzinie 11:00.

W ramach współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zero Waste klienci Wola Parku będą mogli także skorzystać z mobilnego Giveboxu, czyli prostego sposobu na wymianę rzeczy, które są im już niepotrzebne a mogą posłużyć innym. W tej edycji wymianie podlegać będą książki i zabawki – to doskonały sposób na to, by dać im nowe życie. Odwiedzający Wola Park będę mogli także skorzystać z tematycznej Kawiarenki Naprawczej, w której dzięki wsparciu fachowców będą mogli naprawić drobne AGD. Oba punkty będą otwarte w godzinach od 11:00 do 18:00 na pierwszym piętrze w okolicach sklepu TK Maxx.

Tego dnia nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. By pobudzić ich kreatywność przygotowane zostały zajęcia plastyczne, podczas których dzieci zobaczą, że nawet pozornie niepotrzebne już przedmioty, można zamienić w piękne dzieła sztuki. Tym razem efektem warsztatów będą zwierzęta, które powstaną z papierowych rolek.

Udział w spotkaniach z cyklu „MaMY Zielone Pojęcie” jest bezpłatny. Warsztaty kulinarne wymagają wcześniejszych zapisów, można ich dokonać poprzez formularz dostępny na stronie internetowej >> link

Harmonogram wydarzeń w Wola Parku:

Spotkanie autorskie z Sylwią Majcher na temat książki „Wykorzystuję, nie marnuję”
12 października – godzina 11:00

Warsztaty kulinarne – „Dobry początek – jesienne śniadanie” z Sylwią Majcher
12 października – tury w godzinach 12:00-13:30, 14:00-15:30 i 16:00-17:30
zapisy >> link

Zajęcia plastyczne dla dzieci – zwierzęta z papierowych rolek
12 października – w godzinach od 11:00 do 18:00

Aktywności w ciągu dnia:
Givebox – punkt wymiany książek i zabawek
Kawiarenka naprawcza – punkt naprawy małego sprzętu AGD

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.