Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii
reklama

Urbanator Days 2019 - WARSZTATY Z MICHAŁEM URBANIAKIEM

Urbanator Days 2019 - WARSZTATY Z MICHAŁEM URBANIAKIEM

reklama
📅 Data: sobota, 09 listopada 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Ośrodek Kultury Ochoty m.st. Warszawy (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Urbanator Days to wydarzenie, które rokrocznie przyciąga pasjonatów. Prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną grać, śpiewać, rapować, oswoić się ze sceną, jak i dla miłośników jazzu, chcących obejrzeć ich w akcji podczas jam session z gwiazdami.

Renomowani jazzmani amerykańskich scen przyjadą do Warszawy na XIII edycję Urbanator Days na zaproszenie Michała Urbaniaka, światowej klasy skrzypka i saksofonisty, jedynego Polaka, który dostąpił zaszczytu gry z Milesem Davisem.
Po raz trzynasty Michał Urbaniak spotka się z młodymi muzykami, żeby wraz z mistrzowską kadrą z Nowego Jorku zarazić ich miłością do jazzu, a następnie zagrać wspólny koncert [wstęp na koncert jest płatny].

Bezpłatne warsztaty zostaną zorganizowane 9 listopada o godz. 15:00 w Ośrodku Kultury Ochoty m.st. Warszawy, który jest współorganizatorem wydarzenia.

Zapisy na warsztaty: link

-----

10 listopada w Och-Teatrze o g. 20.00 odbędzie się koncert Urbanatora z udziałem uczestników warsztatów.
„ Wymyśliłem Urbanator Days, ponieważ chciałem dodać odwagi tym, którzy mają pasję – mówi Michał Urbaniak. – Tej muzyki i towarzyszącej jej emocji nie da się opowiedzieć. Ona przeszywa duszę. Trzyma przy życiu. Ale potrafi też zabijać, gdy się jest wrażliwym. Koncert przypomina chodzenie nad przepaścią przez kładkę, ale po drodze można jeszcze poszaleć!”

W tym roku gościem Urbaniaka będzie m.in. Otto Williams – gitarzysta basowy z Nowego Jorku. – Michał odkrył mnie, gdy miałem 19 lat – wspomina basista. Po latach muzyk, w którym Polak dostrzegł potencjał, zaczął grać z takimi artystami, jak: Sia, Jhelisa Anderson, Bobby Brown, Tyler James, Keziah Jones, Ray Charles, Cartel (Featuring Roy Ayres), I.G. New Sector Movements, Curlew, Steve Spacek i Masaki Ueda. W Łodzi podzieli się doświadczeniem ze zdolną młodzieżą, a następnie zaprezentuje umiejętności podczas koncertu w Teatrze Nowym.

Współorganizatorzy: Ośrodek Kultury Ochoty m.st.Warszawy, Fundacja Krystyny Jandy na Rzecz Kultury, Fundacja Sztuka w Mieście
Partner: Urząd Dzielnicy Ochota

Zapisy na bezpłatne warsztaty: link
Bilety na koncert w kasie Och-Teatru oraz online: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.