Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

102. Czwartek Social Media w Warszawie

102. Czwartek Social Media w Warszawie

reklama
📅 Data: czwartek, 28 listopada 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Zarządzania Światem, Okrzei 26 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na spotkanie niczym Rudy, numer 102!

Kto wystąpi?

1. Marta Rogalewska z Gold & Finch oraz Elastic Cloud Solutions
Temat: SKUP SIĘ! Jak zbudować globalną markę w świecie decyzyjnego paraliżu.
Marta bierze na warsztat lokalne produkty z dwóch różnych światów - showbiznesu i nowych technologii. Opowie o ich drodze do budowy globalnie rozpoznawalnych marek i o tym jak pokonały największego sabotażystę skutecznej komunikacji.
Marta Rogalewska - project managerka, strateżka, analityczka, współzałożycielka 2 agencji kreatywno-technologicznych. Współtwórczyni marki edukacyjnej Gold&Finch. Head of Marketing w technologicznym startupie Elastic Cloud Solutions. Związana z branżą interaktywną od 2006. Opracowywała strategie oraz koordynowała realizację wdrożeń technologicznych i działań marketingowych dla takich marek jak Red Bull, Jim Beam, EY, Credit Agricole, Citi, Hasbro i wielu innych. Przez 4 lata manager operacyjny największego w Europie festiwalu tanecznego. Wykładowca na Politechnice Białostockiej (na kierunku Marketing Internetowy).

2. Aleksandra Piguła z DDOB
Temat: Jak przeprowadzić udany konkurs w kampanii z udzialem influencerów.
Ma na swoim koncie pięć lat doświadczenia w digital marketingu. Od ponad roku pracuje w DDOB na stanowisku project managera. Zrealizowała do tej pory kilkadziesiąt kampanii z udziałem influencerów dla największych brandów. Wcześniej Ola pracowała w GroupM jako Content Specialist oraz w wydawnictwie Marquard Media jako Koordynator ds. reklamy.

3. Rafał Cupiał - Trener biznesu, dynamiczny mówca, konsultant strategiczny, FlowSpeak
Temat: Gry statusowe w komunikacji i social media.
Rafał Cupiał - Specjalizuje się w narracji biznesowej, w tym przywódczej i sprzedażowej, dynamikach grupowych i komunikacji statusowej oraz w projektowaniu strategicznych wystąpień publicznych.
Wielokrotnie prowadził wykłady na najbardziej renomowanych polskich uczelniach, min. na SGH, UAM i PG. Na co dzień trenuje i konsultuje z zaawansowanej komunikacji biznesowej takich klientów jak Mazda, Orange czy Dell.
Mentor TEDxWarsaw z zakresu charyzmatycznej ekspresji i scenicznej narracji oraz Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego w kontekście budowania prezentacji inwestorskich.
Inspiracje czerpie z szerokich źródeł. Od klasycznej retoryki, przez teatr improwizowany i komedię sceniczną, aż do slamu poetyckiego. Głęboko zafascynowany psychologią flow, mitologią i grami fabularnymi.

WSTĘP WOLNY jak zawsze!

Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.