Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Koncert Dziękczynny "W Duchu Niepodległej - dziękczynienie za niepodległość"

Koncert Dziękczynny "W Duchu Niepodległej - dziękczynienie za niepodległość"

reklama
📅 Data: niedziela, 10 listopada 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: okolice Warszawy, ul. Kurkowa 35, Wołomin - Kościół pw. Matki Bożej Królowej Polski (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
„W Duchu Niepodległej” to cykl koncertów zorganizowanych przez pełnych miłości do Boga i pasji do muzyki młodych ludzi. Inicjatywa zorganizowania zespołu powstała w pierwszej połowie 2018 roku. Wśród wielu wydarzeń związanych z Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę zostało stworzone wydarzenie o charakterze patriotyczno-religijnym, które jest próbą zabrania widza w pewnego rodzaju opowieść. Poprzez muzykę światło i narrację, opowiedziane zostają trzy, przeplatające się historie. Pierwsza i najważniejsza - historia zbawienia ludzkości. Wokół niej zbudowane są dwie kolejne - naszego narodu od czasu zaborów do czasu wolności; a także osobiste historie każdego z nas. Organizatorzy poruszają trudne tematy takie jak cierpienie, pokora, śmierć, ale także te weselsze - jak miłość i radość.

W historii Bóg działał przez ludzi. Naszym zaangażowaniem i muzyką chcemy oddać mu chwałę i dziękczynienie za odzyskaną wolność i opiekę nad Ojczyzną, oraz zbliżyć do niego innych. Mamy nadzieję, że dzięki pracy blisko 90 młodych osób, każdy odnajdzie w koncercie coś dla siebie. Coś co go dotknie i zostanie w nim na długo, a całe widowisko pozwoli na wzbudzenie w każdym z nas głębszej refleksji na temat swojego życia - mówi Krzysztof Procajło, organizator i dyrygent.

Patronat honorowy nad koncertem, który odbędzie się w Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie (ul. Kurkowa 35) objął Biskup Diecezji Warszawsko-Praskiej, Ksiądz Romuald Kamiński. Organizatorami są Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie oraz Starosta Powiatu Wołomińskiego Pan Adam Lubiak.

Wstęp na koncert jest wolny.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)