Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii
reklama

Taniec za karmę - spotkanie taneczne

Taniec za karmę - spotkanie taneczne

reklama
📅 Data: sobota, 16 listopada 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Rzymowskiego 32, MAL Akumulator (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Los czworonogów zamieszkujących podwarszawskie schroniska nie jest nam obojętny... Dlatego postanowiliśmy zorganizować akcję "Taniec za karmę :)" 💃🕺🐕🐈

Zasady są proste:
🎵 my - poprowadzimy dla Was aż 4-godzinne spotkanie taneczne zupełnie za darmo,
🐶 Wy - przyniesiecie ze sobą dary dla zwierząt ze schroniska w Józefowie (ze względu na charakter miejsca, w którym będzie odbywać się spotkanie, NIE PROWADZIMY ZBIÓRKI PIENIĘDZY).

*** WSTĘP WOLNY, BEZ ZAPISÓW ***

Co jest potrzebne w schronisku:
- wysokiej jakości karma sucha i mokra dla psów (nie "marketowa"),
- karma specjalistyczna (żołądek,alergia),
- koce,
- miski i garnki metalowe (bez dziur i średniej wielkości lub większe).

Podczas spotkania będzie możliwość porozmawiania z wolontariuszką ze schroniska (Barbarą). To świetna okazja, jeżeli jesteś zainteresowany/-a adopcją lub chcesz w inny sposób pomóc zwierzakom ze schroniska.

PLAN SPOTKANIA:

17:00-19:00 - warsztat z salsy solo, poziom podstawowy
Warsztat z salsy kubańskiej solo to dwie godziny tańca i świetnej zabawy. Zajęcia przeznaczone dla Pań i Panów. Jeżeli lubisz ruszać się przy dźwiękach energetycznej muzyki, to ten warsztat jest z pewnością dla Ciebie 😉
Prowadząca: Mary Sitko

19:00-21:00 - praktis ruedy de casino, poziom średnio zaawansowany
Jeżeli lubisz tańczyć ruedę i znasz takie figury jak: al centro, arriva, abajo, la chica, el chico, tarro, guapea, directo, enchufla, pelota, vacilala, sombrero, to zapraszamy Cię serdecznie na tę część spotkania.
Prowadzący: Łukasz Otyś
Zapraszamy też inne osoby, które chcą sprawdzić się w roli prowadzącego ruedę.

O prowadzących:

💃Mary Sitko 💃 (certyfikowana instruktorka tańca, kierownik projektu Tańcz z Candelą - znacznie więcej niż taniec)
Mary swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako 7-letnia dziewczynka. Wstąpiła do zespołu folklorystycznego „LAZURKI”, w którym spędziła 16 lat. Następnie przyszedł czas na taniec towarzyski, ale jak to mówi „była to krótka przygoda, bo zaledwie 2-letnia”. Aż w końcu trafiła na swoje ukochane klimaty kubańskie. Od przeszło 8 lat tańczy salsę kubańską (w parach, w ruedzie, solo). Uczestniczyła także w licznych warsztatach poznając podstawy takich tańców jak: son, cha cha cha, pilón, conga, tańce orishas, rumba guaguancó, rumba yambu czy reggaetón. Była uczestniczką wielu festiwali tanecznych, ucząc się od takich sław jak Mario Charon i Madeline Rodriquez czy Yoannis Tamayo.
Jak rozpoznać Mary na parkiecie? Zdecydowanie po uśmiechu, wdzięku i… Mary nie raz podśpiewuje w trakcie tańca 🎤 Jak mówią niektórzy - „roztańczona dusza”.

🕺Łukasz Otyś 🕺 - jeżeli przyjąć, że Mary jest weteranką parkietu, to co można powiedzieć o Łukaszu? Gdy ona stawiała swoje pierwsze salsowe kroki, Łukasz był jednym z najlepszych tancerzy, których można było spotkać podczas ruedy plenerowej. Tancerz wszechstronny, świetnie poprowadzi każdą partnerkę w salsie (liniowej i kubańskiej), bachacie, czy cha-chy. Cierpliwy, uśmiechnięty, pełen pozytywnej energii. Każda prowadzona przez niego rueda to sama przyjemność: świetna zabawa, ciekawe figury i dużo śmiechu. Jeżeli nie brałeś/ nie brałaś udziału w ruedzie, którą prowadził, koniecznie musisz to nadrobić 😉

Zapraszamy!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.