Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii
reklama

Podwójne życie | Kino–kołyska

Podwójne życie | Kino–kołyska

reklama
📅 Data: czwartek, 28 listopada 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, FINA, Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Uwodzicielskie i przewrotne „Podwójne życie” Olivera Assayasa, komediodramat o członkach paryskiej bohemy, przeżywających kryzys wieku średniego to kolejna propozycja w ramach cyklu Kino-kołyska dla opiekunów z dziećmi do 2 lat oraz osób akceptujących specyfikę wydarzenia.

👼 Opiekujesz się małym dzieckiem? Chcesz być na bieżąco z kinem? Zapraszamy na bezpłatne seanse, przygotowane specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci i komforcie oglądania opiekunów. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a w słuchawkach: ścieżka dźwiękowa filmu. Pod ręką będą przewijaki, wygodne pufy i miękkie maty.

„Podwójne życie”, reż. Olivier Assayas, 2018, 108'
Leonard, pisarz snobujący się na bycie offline, pragnie wydać kolejną powieść, będącą zapisem romansu z pewną aktorką. Jego wydawca, przystojny karierowicz Alain, odrzuca książkę, bo
o wiele bardziej pasjonuje go teraz świat e-booków, a dokładnie atrakcyjna doradczyni do spraw digitalizacji. Alainowi umyka więc, że jego żona, marząca o ambitnej roli serialowa aktorka Selena (autoironiczny występ Juliette Binoche) spotyka się z pewnym pisarzem, którego partnerka także nie wie o zdradzie, bo jest zbyt zajęta ogarnianiem PR–u prowadzącego podwójne życie polityka.

ℹ WSTĘP
Pokaz jest przeznaczony przede wszystkim dla rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat, ale zapraszamy także innych widzów, którzy akceptują specyfikę wydarzenia.
Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Kliknij przycisk „Weź udział” na stronie wydarzenia: link
Wypełnij i wyślij formularz, koniecznie podając numer telefonu oraz liczbę dorosłych i dzieci (w tym samym polu). Otrzymasz zwrotny e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.
Zapisując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FINA ➡ link

📨 KONTAKT
W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

🤱 Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.

🚗 Zmotoryzowanych gości zapraszamy na parking – wjazd przez szlaban od ul. Wałbrzyskiej po lewej stronie budynku.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.