Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

103. Czwartek Social Media w Warszawie

103. Czwartek Social Media w Warszawie

reklama
📅 Data: czwartek, 05 grudnia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Zarządzania Światem, Okrzei 26 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na grudniowe spotkanie, ostatnie w tym roku!

Kto wystąpi?

1. Monika Czaplicka z Wobuzz
Temat prezentacji: Uwiedź klienta!
O Monice słów kilka: jest z wykształcenia socjolożką. W branży marketingu internetowego działa od 2006 roku. Właścicielka agencji social media Wobuzz. Popularność przyniosła jej akcja „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka” i fanpage „Kryzysy w social media wybuchają w weekendy”. Autorka „Zarządzanie kryzysem w social mediach”, współautorka „Biblii E-biznesu II”. Jesienią premierę ma „Uwiedź klienta – marketing w social mediach”. Prowadzi bloga czaplicka.eu. Specjalizuje się w dbaniu o reputację i
zarządzaniu kryzysami, social sellingu oraz komunikacji marek.
Spotkasz ją na konferencjach, gdzie występuje i dzieli się wiedzą. Mentoruje startupy.

2. Rafał Ferber z Runaways
Temat prezentacji: #MożnaInaczej - praca zdalna - benefit pracowniczy czy nowy standard pokoleniowy - case Runaways
W wielu ogłoszeniach o pracę "praca zdalna" znajduje kategorii "benefity" i firmy "łaskawie" pozwalają pracować przez X dni z domu. Czy w XXI wieku, mając do dyspozycji szybki internet, aplikacje do współpracy i komunikacji, potrzebujemy jeszcze fizyczne biuro?
O Rafale: jest "uciekinierem" ze świata korporacyjnego. Założył fanpage "Mordor na Domaniewskiej" a potem agencję "Runaways - social media & more", która obecnie zatrudnia ponad 75% swoich pracowników w modelu zdalnym. W trakcie swojej prezentacji opowie:
- Jak przebiegała jego droba z open space na Domaniewskiej do Zambsk Kościelnych
- Jak to się stało, że zaczął zatrudniać zdalnie
- Jakie są tego plusy a jakie minusy dla agencji, dla pracownika i dla Klienta
- Jakie błędy popełnił
- Czy narzędzia są ważne
- Czego nauczył się od millenialsów

3. Kuba Sagan z Feeders Agency i Mateusz Krasuski z BNP Paribas
Temat: Czy rozrywkę można mieć jak w banku? #CaseStudy
Opowiemy o tym, jak rozkręciliśmy jeden z najbardziej rozrywkowych fanpejdży w Polsce. I pewnie nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że sprawa dotyczy profilu… banku. Z naszej prezentacji dowiesz się jak w tej dość poważnej kategorii udaje nam się tworzyć treści pełne rozrywki, które sprzedają wartości marki i konkretne produkty bankowe.
Kuba jest współzałożycielem i dyrektorem kreatywnym Feeders Agency, której misją jest karmienie feedu odbiorców wartościowymi treściami. Członek Zarządu KTR, zdobywca ponad 40-tu nagród branżowych, juror polskich i zagranicznych festiwali, dwukrotny zwycięzca Cannes Young Creatives.
Mateusz to Social Media Expert odpowiedzialny za tworzenie i wdrażanie skutecznej strategii komunikacji w mediach społecznościowych banku BNP Paribas. Ekspert z 6 letnim doświadczeniem w dziedzinie digital i brand marketingu. Wcześniej związany z firmą ubezpieczeniową Aviva, w której odpowiadał kampanię antysmogową #WiemCzymOddycham. W ramach jej powstał pierwszy w Polsce billboard oczyszczający powietrze.

WSTĘP WOLNY jak zawsze!
Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.