Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
Jazz Band Młynarski – Masecki - Płyta z zadrą w sercu
reklama
reklama

“Gwiezdne Wojny” – quiz tematyczny I laserowa walka

“Gwiezdne Wojny” – quiz tematyczny I laserowa walka

reklama
📅 Data: niedziela, 08 grudnia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, FunOne, ul. Powsińska 64A (pokaż na mapie)

💰 Wydarzenie płatne
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Jest kosmos, jest walka, jest miłość, jest zdrada, jest śmierć. Są walczący Jedi i Sithowie, rozrabiające roboty, Chewbacca, Han Solo no i oczywiście Ciemna Strona Mocy sącząca się powoli w umysłach bohaterów!!!

Z okazji kolejnej części “Gwiezdnych Wojen” Question One oraz FunOne przygotowało dla Was coś specjalnego czego jeszcze nie było! Połącz siły, umysły i zręczności swoje, swoich przyjaciół, znajomych czy rodziny - w jedynym w swoim rodzaju pojedynku organizowanym przez Question One oraz FunOne.

Przyjdź odpowiadaj na pytania z kultowych filmów “Gwiezdne Wojny” oraz graj w niesamowitej scenerii w wykorzystaniu laserowego paintballa.
Question One - specjalizujący się w pub quizie przygotowało pasjonujące pytania do odpowiadania dla części Twojej drużyny, podczas gdy druga część zespołu będzie “walczyć” i zdobywać punkty w labiryncie spowitych półmrokiem pomieszczeń przygotowanym przez FunOne. Rywalizacja umysłów ale i zręczności - jak prawdziwi Jedi.

W atmosferę walki o galaktyki zabierzemy Was!

Wystarczy zebrać drużynę (min 2 osoby maksymalnie 6 osób) i zdecydować kto będzie zdobywał punkty odpowiadając na pytania a kto walcząc na spowitej dymem arenie laserowego paintballa.

Co odpowiedział Han Solo księżniczce Lei gdy ta wyznała mu miłość? Jak zniszczyć Gwiazdę Śmierci? Jak nie dać się zaskoczyć na 500 m2 świetnej zabawy laserowej i zdobyć punkty dla drużyny?

Zaopatrz się w świetlny miecz, dobry humor i własnego R2-D2! Stań do przyjacielskiego pojedynku w klimacie Gwiezdnych Wojen. A może poznasz bratnią duszę? A może w ogóle nie wiesz o chodzi w tym całym zamieszaniu i dlaczego wszyscy walczą wydłużonymi latarkami z ciężko oddychającym gościem? Nie zwlekaj!

"Star Wars" z Question One i FunOne nie do pominięcia jest!
Przyjdź i przekonaj się czy jesteś w stanie pokonać innych znawców I miłośników Gwiezdnych Wojen- ul. Powsińska 64 A, 8 grudnia, start 18:00

Niech moc będzie z Wami!

UWAGA - na wydarzenie obowiązuje zasada BYOB - Bring your Own Beer - zapraszamy z własnymi trunkami, nalewkami, soczkami.

BILETY >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)