Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Uzdrawiające Kamertony – wykład Sylwii Nadgrodkiewicz

Uzdrawiające Kamertony – wykład Sylwii Nadgrodkiewicz

reklama
📅 Data: piątek, 17 stycznia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, ul. Słupecka 4 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy miłośników dźwięku i odkrywców zawartej w nim harmonii do Studia Dantian na wykład o KAMERTONACH, który poprowadzi dr Sylwia Nadgrodkiewicz.

WSTĘP WOLNY!
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja adres e-mail: studiodantian@gmail.com

Sylwia Nadgrodkiewicz przekaże nam swoją wiedzę na temat działania dźwięku i jego i istotnym wpływie na ciało i umysł.

O tym jak dźwięk uzdrawia, jak dostraja i przywraca równowagę oraz o tym, jak leczniczym narzędziem są kamertony, dowiemy się już 17 stycznia!


WIĘCEJ O TYM, CZYM SĄ KAMERTONY I JAK DZIAŁAJĄ NA ORGANIZM:

"Każda komórka w ciele wydaje dźwięk. Ten dźwięk jest życiem samym w sobie. Komórki natomiast mogą być pobudzane i stymulowane przez dźwięk i muzykę. Każda część ciała posiada wzorzec harmoniczny ( wibrację ), może to być harmoniczny wzorzec serca, płuc, wątroby, nerki, mięśni, kości, nerwu. Te wzorce są obecnie odczytywane, mierzone i mogą być "wgrywane" do organizmu i pojedynczej struktury.”
dr. Peter Guy Manners

Fala dźwiękowa kamertonów dociera do samych komórek ciała i wchodzi w rezonans ze wszelkimi strunami w naszym ciele, a nie trudno sobie wyobrazić, co nimi jest: powięzi, mięśnie, sam łańcuch DNA, etc. Jeśli oprzeć się o fizykę kwantową, jesteśmy zagęszczoną energią, czyli falą, zatem nie trudno sobie wyobrazić jak mocne działanie ma dźwięk.

Żyjemy w smogu elektromagnetycznym, który zaburza wszelkie procesy życiowe. Tym bardziej, że urządzenia wokół nas zostały przestrojone w połowie ubiegłego wieku z naturalnej częstotliwości 432 Hz na niekorzystną dla człowieka 440Hz.

Kamertony lecznicze emitują naturalną falę w skali pitagorejskiej, która przywraca nas do stanu harmonii, a tym samym zdrowia.


WIĘCEJ O PROWADZĄCEJ:

Dr Sylwia Nadgrodkiewicz pochodzi ze Skarżyska-Kamiennej. Prowadzi sesje muzykoterapeutyczne, które zawierają pracę z głosem autorską metodą poszerzoną o terapię kamertonami. Kształci się i doszkala każdego dnia aby być w pełni świadomą swojej pracy dla rozwoju świadomości.

W latach młodzieńczych wokalistka składów: od punk rocka po poezję śpiewaną i jazz. Użyczała głosu do muzyki teatralnej i filmowej.

Odtwórczyni roli królowej Marysieńki w Śpiewogrze Świętokrzyskiej skomponowanej przez Bronisława Opałko. Rola w musicalu Szpilki w reż. Katarzyny Cygan. Współreżyseria spektaklu pt. „Życie jest światłem”, na podstawie pism prof. Włodzimierza Sedlaka.

We własnej twórczości jest eksperymentująca i elastyczna. Autorka pracy doktorskiej na UMCS w Lublinie z obszaru filozofii polityki (zagadnienia krążące wokół kobiecości, męskości i seksualności) pt.: „Seyla Benhabib – feminizm i polityka“.

Autorka m.in. cykli wykładów dla Krytyki Politycznej, licznych paneli i warsztatów. Współtwórczyni takich projektów społecznych jak: Wieża BAB L wraz z Galerią Białą, czy Lublin 9 Ta Obca wraz z Tomaszem Kitlińskim. Swoim doświadczeniem scenicznym, jak i wokalnym, dzieli się w Studium Wokalnym Sylwia Nadgrodkiewicz, które prowadzi w swoim rodzinnym mieście. Jest to jak sama mówi laboratorium poszukiwania własnej tożsamości.

Stosuje swoją autorską metodę, w której nie uczy śpiewać, a odblokowuje głosy. Współpracuje z Laboratorium Alternatywnych Form Pracy z Głosem Małgorzaty Luberdy (uczennicy Olgi Szwajgier). Jest organizatorką i pomysłodawczynią m.in. Ogólnopolskich warsztatów Gospel jak i innych przedsięwzięć wpisujących się w holistyczne postrzeganie głosu. (warsztaty: „Samogłoska“, czy „Ciało i Głos“).

W duecie z Kiniorem Kiniorskim nagrała płytę (LaLoba) z własnymi tekstami i muzyką znanego multiinstrumentalisty.

Wokalnie wspiera Studium Instrumentów Etnicznych, wykonujących muzykę etno-transową, nazywaną również przez dziennikarzy psychofolkiem. Płyta tego projektu pt. „Tu nie ma miejsca na strach..” została gorąco przyjęta przez krytyków i otrzymała uznanie w Radiowej Trójce. Krążek promuje m.in.: utwór „Laleczka”
W roku 2014 została nagrodzona jako Wokalistka Roku przez Radio Kielce.

----
Zapraszamy do Studia Dantian
ul. Słupecka 4
WSTĘP WOLNY!
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja adres e-mail: studiodantian@gmail.com

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.