Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
waw4free jest nominowane w plebiscycie Warszawiaki - "Warszawa w sieci". Prosimy o głosy. :)
reklama
reklama

SEANSE FILMOWE DLA DZIECI: Doktor Dolittle

SEANSE FILMOWE DLA DZIECI: Doktor Dolittle

📅 Data: 23 stycznia 2020, czwartek

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Multikino Ursynów (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Serdecznie zapraszamy na kolejny bezpłatny seans filmowy dla dzieci, wyświetlany w Multikinie Ursynów (al. KEN 60). Tym razem zobaczycie film pt. Doktor Dolittle (USA, 2020. Reż. Stephen Gaghan).

Opis: Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt. Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Wykorzysta w tym swą odwagę i niepodrabialne poczucie humoru, odkryje wiele niezwykłych stworzeń i spotka się ponownie ze starymi wrogami. W wyprawie towarzyszyć mu będzie młoda, pewna siebie uczennica oraz wesoła ferajna przyjaciół-zwierząt, w tym lękliwa gorylica, entuzjastycznie nastawiona do świata kaczka (o, cóż, ptasim móżdżku), niezwykły duet składający się z cynicznego strusia i optymistycznego słonia
oraz prawdziwa twardzielka – papuga, najbardziej zaufana przyjaciółka Dolittle’a.

WSTĘP NA PODSTAWIE BEZPŁATNYCH KART

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film DOKTOR DOLITTLE, w terminie 17-19 STYCZNIA wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl

W tytule e-maila wpisz DOLITTLE oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.

Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 20 STYCZNIA otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

Nie zostałeś wylosowany? 22 stycznia sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 22 stycznia od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

UWAGA!

1. E-mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.

2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.

3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seanse filmowe dla dzieci, pokaz filmu pt. DOKTOR DOLITTLE w dniu 23.01.2020 r.

5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.

6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seanse filmowe dla dzieci, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.

7. Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam.

8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site