Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
reklama

XXIII Maraton Firm Konsultingowych

XXIII Maraton Firm Konsultingowych

reklama
📅 Data: czwartek, 05 marca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, SGH, al. Niepodległości 162 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Studenckie Koło Naukowe Konsultingu już po raz XXIII zaprasza na Maraton Firm Konsultingowych, który odbędzie się w Budynku Głównym Szkoły Głównej Handlowej.

MFK to wydarzenie, które umożliwi studentom poznanie istoty branży konsultingowej, poszerzenie horyzontów i odpowiednie przygotowanie do rozpoczęcia własnej kariery. Uczestnictwo w Maratonie to przede wszystkim wyjątkowa okazja na zaznajomienie się ze specyfiką branży doradczej i jej praktycznych aspektów takich jak rozwiązywanie problemów biznesowych podczas warsztatów case study. Dodatkowo wydarzenie stwarza doskonałe warunki do porozmawiania z konsultantami podczas lunchu, zapoznania się z ofertami pracy w czasie targów oraz sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce podczas mock interviews.

Pierwszym oraz głównym punktem na trasie maratonu będą, jak co roku, Targi pracy (5.03), czyli dzień, w którym Aula Spadochronowa wypełni się stoiskami najbardziej prestiżowych i wpływowych firm konsultingowych. Przedstawiciele firm będą czekali na Was, żeby przybliżyć Wam profile swoich firm, przedstawić realia rynkowe i odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Firmy, które będzie można spotkać na targach MFK, to: Accenture, Deloitte, EY, PwC, Sollers, Management Solutions, IQVIA, OptiBuy oraz Zeb. W tym dniu tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was liczne konkursy z wieloma rewelacyjnymi nagrodami.

Dla prawdziwych sprinterów, przygotowaliśmy po raz drugi Business Speed Dating - wyrwij się na godzinę i porozmawiaj z naszymi Partnerami. Opis, regulamin inicjatywy dostępne na stronie internetowej: link

Oprócz targów na trasie tegorocznego maratonu czekają na Was również Case studies (10 - 23.03). W karierze jak w sporcie, trening czyni mistrza a warsztaty case study są doskonałą formą treningu umiejętności wymaganych w świecie biznesu. Pod wodzą ekspertów przygotujecie się na stracie z rzeczywistymi problemami biznesowymi. W tej edycji MFK case studies przygotowały firmy: Accenture, Deloitte, EY, KPMG, OC&C, Kearney oraz po raz pierwszy IQVIA. Warsztat połączony z lunchem, czyli tak zwany “Case&Lunch”, poprowadzą w tym roku firmy: Sollers, Zeb oraz Profitia. Moduł ten pozwoli w nieco luźniejszej atmosferze poznać dokładniej pracę konsultantów.
Kolejny punkt MFK to Mock Interviews (13.03) przeprowadzane przez firmę Bain & Company. Nasz partner wykreuje dla Was okoliczności realnej, profesjonalnej rozmowy kwalifikacyjnej w topowej firmie konsultingowej. To idealna szansa na przygotowanie się do prawdziwego starcia u wrót największych firm konsultingowych, w których stawką będzie zatrudnienie. Nauka, zdobyta podczas próbnej rozmowy rekrutacyjnej daje ogromne doświadczenie, które na pewno zaowocuje w przyszłości.
MFK Night (12.03) zorganizowane przez firmę The Boston Consulting Group to trampolina do kariery w doradztwie strategicznym. Podczas ekskluzywnego spotkania, wybrane osoby będą mogły wziąć udział w specjalnym case study oraz zmierzyć się z próbną rozmową kwalifikacyjną. Dzięki temu poznają tajniki jednego z najtrudniejszych procesów rekrutacji na świecie, a także będą mogły przygotować się do niego w praktyce.
Jak co roku jedna z firm zostanie nagrodzona prestiżowym tytułem Firmy Konsultingowej Roku. Możesz przyczynić się do wyniku tego plebiscytu osobiście i oddać swój głos na jedną z nich na naszym stanowisku na Auli Spadochronowej. Do wygrania voucher Ryanair!

Nie może cię to ominąć! Zaznacz tę datę w swoim kalendarzu i wbiegnij na sam szczyt kariery w konsultingu! 🏆🏃‍♂️💵

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.