Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Bezpłatne warsztaty medytacji Sahaja Yoga

Bezpłatne warsztaty medytacji Sahaja Yoga

reklama
📅 Data: wtorek, 23 lutego 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:45

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Grójecka 70A (pokaż na mapie)
waw4free jest wspierane przez Opti
OptiTaxi

💰 Podczas wydarzenia prowadzona jest dobrowolna zrzutka za udział
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty medytacji w oparciu o metodę Sahaja Yoga.

Zajęcia dla początkujących odbywają się w Centrum Medytacyjnym Sahaja Yoga w Warszawie przy ul. Grójeckiej 70A (Ochota, w pobliżu przystanku tramwajowego "Och Teatr") w każdy wtorek.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona!

Medytacja to proces, który ma na celu przetransformować nas w lepszą istotę ludzką. Stawanie się lepszym człowiekiem nie odbywa się z dnia na dzień i wymaga samodyscypliny oraz pragnienia wzrostu duchowego. Medytacja to nie jest coś co wykonujemy, to jest stan, w którym się znajdujemy. Stan ten został opisany we wszystkich duchowych pismach jako stan świadomości wolnej od myśli. Osiągamy go dzięki przebywaniu w stanie świadomości bez myśli, tj. wyciszenia umysłu.

Sahaja Yoga jest unikalną metodą medytacji odkrytą w 1970 r. przez Shri Mataji Nirmala Devi poprzez łatwo osiąganą Samorealizację (obudzenie energii Kundalini). Otwiera ona drzwi do nowego wymiaru ludzkiej świadomości. Dzięki swojej prostocie, Sahaja Yoga to również medytacja dla początkujących. Nie jest potrzebna żadna wiedza ani umiejętności, aby rozpocząć medytację.

Świadomość bez myśli, jaką uczymy się rozwijać dzięki praktykowaniu Sahaja Yogi, najpierw umożliwia nam poznanie rzeczywistego „Ja”, a następnie stanie się nim – jest to jednoznaczne z osiągnięciem samospełnienia, którego ludzie zawsze poszukiwali. Ostatecznym etapem tych poszukiwań oraz przełomowym krokiem w ewolucji człowieka jest zjednoczenie się z praenergią, która nas stworzyła. Podczas naszych zajęć przekazujemy praktyczną wiedzę, jak ten stan osiągnąć.

Kluczem do tej przemiany jest obudzenie drzemiącej w nas duchowej energii zwanej „Kundalini” – po obudzeniu, unosi się ona wewnątrz kręgosłupa, stabilizując naszą Jogę, czyli połączenie z praenergią, która stworzyła wszechświat.

Więcej informacji nt. naszych zajęć znajdziecie na naszej stronie: link

Do zobaczenia.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
zachęcamy do wsparcia wybranych fundacji