Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Live from the forest / Atanas Valkov

Live from the forest / Atanas Valkov
📅 Data: sobota, 21 marca 2020

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (informacje dotyczące transmisji w opisie wydarzenia)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Już dawno świat nie zaskoczył nas tak bardzo jak w ostatnich dniach. Głośnym i stanowczym STOP! odwołał nasze najbliższe plany, zatrzymał ruch na ulicach i zamknął wiele drzwi m.in. te do teatrów, sal koncertowych i naszych domów, każąc nam nasłuchiwać zza nich dobrych wieści.

W oczekiwaniu aż nadejdą #zostańciewdomu, nastawcie odbiorniki i nasłuchujcie dźwięków prosto z leśnego studia!

21 marca o 18 00 nada je ze swojego domowego studia Atanas Valkov przeniesie i nas w świat muzyki filmowej.
Własne kompozycje oraz swobodna improwizacja przekażą wolność i energię, zabierając nas do innej rzeczywistości.
Niepowtarzalne i wyjątkowe, możliwe do usłyszenia jeden, jedyny raz.
Koncert nie będzie wcześniej nagrany, analizowany, poprawiany, a jedynym sposobem jego odbioru będzie obecność tego wieczoru.

Spodziewajcie się niespodziewanego!

Atanas Valkov - polski kompozytor pochodzenia bułgarskiego, pianista, perkusista i producent muzyczny wychowany w Lublinie. Zdobył główną nagrodę w 7. edycji Berlinale Score Competition, był nominowany do European Talent Award w Kolonii. Czerpie inspiracje z różnych źródeł: folkloru polskiego i bałkańskiego, muzyki elektronicznej, współczesnej oraz jazzu. Oryginalne kompozycje Atanasa są doceniane w Polsce i na świecie. Jest twórcą aranżacji i producentem albumu „Transorietnal Orchestra” Kayah, za którą otrzymał platynową płytę. We współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA) wyprodukował album „Ambition”.

Atanas Valkov jest też uznanym kompozytorem muzyki filmowej. W Polsce stworzył muzykę do filmu „Ostatnia rodzina” i „Deep Love” Jana P. Matuszyńskiego, serialu „Bodo” w reżyserii Michała Kwiecińskiego i „Belfer” (reż. Łukasz Palkowski). Skomponował muzykę do „Legend Polskich” Allegro – cyklu filmów krótkometrażowych w reżyserii Tomasza Bagińskiego, która łączy motywy etnicznych legend z nowoczesnym językiem filmowym w konwencji science-fiction i fantasy. Brał udział w produkcji Andrzeja Wajdy „Zwięzła kronika czasu”, „Ambicji” oraz „Czarna Polanej” T. Bagińskiego.

Koncert muzyki filmowej Live from the forest, przygotowany przez Atanasa Valkova, jest oczywiście darmowy. Kojące dźwięki nadejdą wraz z pierwszym dniem wiosny, przynosząc wytchnienie i nadzieję na to, co przed nami.
Rozsiądźcie się wygodnie w fotelu i zacznijmy wspólną wędrówkę do krainy marzeń, wolności a dźwięki uspokoją i wyciszą nasze myśli! Niech muzyka nas połączy!
Do usłyszenia wkrótce!

Transmisja na FB >> link

PS Jeśli nie możecie się doczekać Atanas koncertu, odwiedźcie go wirtualnie już teraz pod adresem: link i zapraszamy do polubienia jego profilu na FB Atanas Valkov
Pokaż mniej

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy online lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę