Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Spotkaj się z Nelą online!

Spotkaj się z Nelą online!

reklama
📅 Data rozpoczęcia: wtorek, 17 marca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📅 Data zakończenia: wtorek, 31 Marca 2020

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
Już we wtorek, 17 marca rusza internetowa akcja Neli Małej Reporterki. W ramach cyklu „Książki oknem na świat”, młoda podróżniczka zaprasza na wydarzenia on-line, podczas których na żywo będzie opowiadała o swoich przygodach. Wirtualne spotkania z Nelą potrwają codziennie, aż do końca bieżącego miesiąca.

Nela – nastoletnia pisarka, podróżniczka i prezenterka telewizyjna, zaprasza dzieci, młodzież, a także dorosłych na autorski cykl spotkań on-line pod nazwą „Książki oknem na świat”. Codziennie, przez 14 dni Nela będzie zabierała widzów w wirtualną podróż po odległych zakamarkach świata. „Wszyscy jesteśmy w domach, bo to bardzo ważne dla naszych rodziców, babć, dziadków i wszystkich innych osób!!! Dlatego postanowiłam, że będę się z Wami spotykać codziennie na Facebooku i opowiadać na żywo o moich przygodach” – wyjaśnia Nela.

Przez kolejne dwa tygodnie, aż do 31 marca, br., podróżniczka będzie dzielić się wrażeniami ze swoich wyjazdów. Kolejno przez wszystkie dni, pojawi się inna historia, nawiązująca do każdej z książek autorstwa Neli. „Pierwsze spotkanie zaplanowałam na wtorek, 17 marca, na moim Facebooku. Zaczynamy o godzinie 19.00!: Przygotujcie książkę "Nela i tajemnice oceanów", ponieważ popłyniemy razem w morskie głębiny i poznamy wiele fajnych zwierząt!” – informuje Nela Mała Reporterka.

Spotkania online odbędą się codziennie, od 17. do 31. marca br., na fanpage'u Neli >> link

Wydarzenia będą rozpoczynać się o godzinie 19:00 i potrwają około 60 minut. W czasie wystąpienia Neli, dzieci mogą zadawać swoje pytania, na wybrane z nich, Mała Reporterka odpowie po zakończeniu prezentacji. Tematem pierwszego wirtualnego spotkania będą przygody z książki pt. „Nela i tajemnice oceanów”.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.