Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Immortal Onion - koncert Live Stream

Immortal Onion - koncert Live Stream

reklama
📅 Data: sobota, 18 kwietnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
#gramywdomu to seria koncertów LIVE STREAM finansowanych przez Was drodzy słuchacze poprzez dedykowane zrzutki !

Zespół Immortal Onion wystąpi z koncertem LIVE STREAM w ramach #gramywdomu! Grupa zaprezentuje przedpremierowo materiał z płyty “XD [Experience Design]”

Możecie wspierać koncert zespołu Immortal Onion klikając w link zrzutki, który pojawi się pod oknem streamingu. Wspierając artystów i ich sztukę współtworzycie akcję #gramywdomu
Dochód ze zbiórki w całości trafia do wykonawców, którzy mogą zdecydować o przekazaniu jakiegoś % na specjalny fundusz pomocowy Polskiej Fundacji Muzycznej na rzecz artystów znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej.
Dziękujemy za Wasze wsparcie !

Zespół Immortal Onion powstał w 2016 r.
Jako laureaci Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańsk oraz VI edycji programu „Jazzowy debiut fonograficzny” organizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca wydali w 2017 roku pierwszą płytę „Ocelot of Salvation” we współpracy z wydawnictwem Requiem Records. W ciągu dwóch lat wystąpili z debiutanckim materiałem w sumie w 11 państwach, grając zarówno samodzielne koncerty jak i na międzynarodowych festiwalach. W 2019 roku zespół wydał własnym nakładem album live z koncertu w Sopocie. Na początku tego roku trio podpisało kontrakt z wytwórnią U Know Me Records, co zaowocowało wydaniem w marcu ich drugiej studyjnej płyty ,,XD [Experience Design]”.

Inspiracją dla powstania Immortal Onion byli artyści tacy jak: Esbjörn Svensson, Hiromi Uehara, Tigran Hamasyan, czy Tosin Abasi. Od początku ideą przewodnią zespołu było łączenie często bardzo odmiennych gatunków takich jak: jazz, minimal music, fusion, czy progresywny metal. Mimo takiej rozbieżności stylistyk, w których się obracają, zespół stworzył własny rozpoznawalny język.

Album “XD [Experience Design]” to wynik połączenia charakterystycznych dla Immortal Onion energicznych i skomplikowanych rytmicznie fragmentów, minimalistycznych motywów i lirycznych fraz, wzbogacone o brzmienie syntezatorów i nawiązania do szeroko pojętej muzyki elektronicznej.

Po koncercie LIVE CHAT z artystami.

Immortal Onion zagra w składzie:
Ziemowit Klimek - kontrabas/bass/moog,
Tomir Śpiołek - instrumenty klawiszowe,
Wojtek Warmijak - perkusja.

TRANSMISJA NA FB >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.