Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Uważność w czasach pandemii. Otwarta praktyka mindfulness online

Uważność w czasach pandemii. Otwarta praktyka mindfulness online

reklama
📅 Data: niedziela, 31 maja 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
Cykliczne, bezpłatne praktyki medytacyjne, które są prowadzone za pośrednictwem transmisji na żywo na naszym fanpage przez certyfikowanych nauczycieli mindfulness.

KIEDY:
środy w godz. 18:30 – 19:30
niedziele w godz. 17:00 - 18:00

GDZIE: transmisja na żywo na FB SKN Mindfulness >> link

ZAPISY: prosimy o zapisy przez formularz: link Do każdej zapisanej Osoby wyślemy maila z przypomnieniem o transmisji na 10 minut przed jej rozpoczęciem, by zadbać o możliwość uczestnictwa wszystkich zainteresowanych.

NIEDZIELE 17:00 - PROWADZENIE: DR HAB. PAWEŁ HOLAS - certyfikowany nauczyciel i terapeuta podejść opartych na uważności: Terapii Poznawczej Opartej na Uważności (MBCT) i Programu Redukcji Stresu Opartego na Uważności (MBSR) oraz Uważnego Współczucia do Siebie, a także superwizor MBCT. Terapeuta i superwizor terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), psychiatra, seksuolog, wykładowca akademicki.
Współzałożyciel (2008r.) i pierwszy Prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness (PTM), obecnie członek zarządu PTM. Współzałożyciel Instytutu Uważności i Psychoterapii oraz Prezes Fundacji Rozwoju Mindfulness (FRM), w ramach której kieruje szkoleniem nauczycielskim Terapii Poznawczej Opartej na Uważności realizowanym we współpracy z Oxford Mindfulness Center. Jest kierownikiem studiów podyplomowych „Uważność i Współczucie. Fundamenty, badania i psychoterapia” na Uniwersytecie SWPS oraz członkiem Mindfulness International Integrity Network – międzynarodowej grupy naukowców i praktyków wypracowującej standardy szkoleniowe i etyczne podejść opartych na uważności. Uczeń Jona Kabat-Zinna – twórcy programu redukcji stresu opartego na uważności (MBSR), którego zaprosił w 2009 roku do Polski. Współorganizator międzynarodowej konferencji poświęconej uważności w 2008 roku na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz konferencji “Gdziekolwiek jesteś, bądź – Społeczny wymiar Uważności” w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku w styczniu 2019 roku.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)