Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
reklama

Uważność w czasach pandemii. Otwarta praktyka mindfulness online

Uważność w czasach pandemii. Otwarta praktyka mindfulness online

reklama
📅 Data: środa, 27 maja 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: 💻 online
   udostępnij tweetnij wykop
Cykliczne, bezpłatne praktyki medytacyjne, które są prowadzone za pośrednictwem transmisji na żywo na naszym fanpage przez certyfikowanych nauczycieli mindfulness.

KIEDY:
środy w godz. 18:30 – 19:30
niedziele w godz. 17:00 - 18:00

GDZIE: transmisja na żywo na FB SKN Mindfulness >> link

ZAPISY: prosimy o zapisy przez formularz: link Do każdej zapisanej Osoby wyślemy maila z przypomnieniem o transmisji na 10 minut przed jej rozpoczęciem, by zadbać o możliwość uczestnictwa wszystkich zainteresowanych.

ŚRODY 18:30 – PROWADZENIE: FILIP KOŁODZIEJCZYK - psycholog, trener, psychoterapeuta oraz certyfikowany nauczyciel MBSR i terapeuta MBCT. Ukończył pierwszy w Polsce trening nauczycielski prowadzony przez niemiecki Institute for Mindfulness Based Approaches, obecnie jest mentorem dla nauczycieli uważności w ramach tego Instytutu. Wielokrotnie prowadził warsztaty i wykłady z zakresu psychoterapii i uważności oraz samowspółczucia m.in. na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej. Uczestniczył w warsztatach i szkoleniach prowadzonych m.in. przez: Paula Fultona, Jona Kabat-Zinna, Paula Gilberta, Andrew Olendzkiego i Alexandra Berzina.
Ukończył 4 letnie szkolenie terapeutyczne w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej, obecnie w procesie certyfikacji. Posiada wieloletnią praktykę w prowadzeniu terapii indywidualnej oraz warsztatów profilaktycznych i rozwojowych m.in. w tematyce: Komunikacja w grupie, Uzależnienia, Autoprezentacja, Redukcja stresu, Asertywność. Ma doświadczenie zarówno w pracy z młodzieżą, jak i osobami dorosłymi.
Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mindfulness oraz członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.