Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
reklama

CUD online dla CUDu w realu

CUD online dla CUDu w realu

reklama
📅 Data rozpoczęcia: środa, 01 kwietnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 17 Maja 2020

📌 Miejsce: 💻 online
   udostępnij tweetnij wykop
W ramach akcji wsparcia CUDu zapraszamy na codzienne spotkania online o godz.18.00. 😊 Więcej poniżej ⬇

CUDowni,
Ponieważ sytuacja jest jaka jest… musieliśmy czasowo zamknąć CUD Grochów, jednocześnie nadal mierząc się z wysokimi kosztami stałymi utrzymania ośrodka. Wiemy, że wszystko jest po coś, ale jednak na ten moment potrzebujemy Waszego wsparcia, aby po zakończeniu intensywnego czasu transformacji nadal móc tworzyć kolejne CUDa z Wami.
Tak narodził się pomysł CUD ONLINE dla CUDu w Realu ❤️

Codziennie od 1 kwietnia do 17 maja o godzinie 18.00 nasi CUDowni Specjaliści będą pro bono prowadzić zajęcia ONLINE na fanpage CUD Grochów – Studio Rozwoju i Edukacji >> link

W programie są zarówno zajęcia ruchowe (co by rozruszać zasiedziałe kości 😉🤸), jak i warsztaty czy wykłady z zakresu Ciała, Umysłu i Duszy.
Wystarczy, że wejdziesz przed 18.00 na fanpage CUDu i klikniesz na post z transmisją na żywo aby skorzystać z zajęć!

Zajęcia są bezpłatne i w pełni dobrowolne (wiemy że nie tylko my mierzymy się z takim wyzwaniem), ale w ramach wymiany energetycznej i chęci wsparcia naszego dalszego funkcjonowania, jeżeli chcesz i możesz, wpłać dowolną kwotę na portalu zrzutka.pl. Zbiórka: link

Szczegółowy program zajęć:

PONIEDZIAŁEK:
💛JOGA INTEGRALNEA SHRI VIVEK - Sławek Udit Gierszewski – to kompletna nauka wywodząca się ze starożytnych Indii łącząca w sobie pozycje jogi – asany, techniki oddechowe – pranajama, koncentrację i medytację. Joga integralna czerpie z praktyki Hatha Jogi, Kundalini Jogi ,Tantry Jogi, Gyan Jogi, Vedanty i Ajurvedy.
6.04 – 11.05 – zajęcia Jogi Integralnej Shri Vivek i relaksacja
13.04 – WIELKANOC – zajęć nie ma

WTOREK:
💛CIEPŁE WIECZORY O PSYCHOTERAPII – Justyna Masella Praszyńska, Maciej Barczyński - to cykl spotkań wokół tematyki związanej z psychologią, szeroko pojętym rozwojem osobistym, coachingiem czy psychoterapią. Otwieramy tę przestrzeń na spotkanie z naszymi emocjami, które potrzebują być zauważone i zaopiekowane. Trochę opowiemy o sposobach słuchania siebie i zaproponujemy proste ćwiczenia, dzięki którym będziecie mogli poczuć się ugruntowani, które pomogą zmniejszyć tempo kołowrotu myśli oraz pozwolą choć odrobinę rozluźnić ciało. Czekamy też na Wasze pytania, propozycje, potrzeby.
💛7.04 - LĘK. KTO SIĘ WE MNIE BOI I CZEGO? CO MOGĘ I CO CHCĘ Z NIM ZROBIĆ? – Justyna Praszyńska - Podpowiem jak sami możecie spotykać się i rozmawiać z różnymi swoimi częściami. Podczas każdego spotkania zaproponuję wizualizację.
💛14.04 – MAGIA ŻYCIA - KOŁO ŻYCIA CZ.I - Maciej Barczyński - Czas się zatrzymał... zatrzymaj się i Ty, na godzinę i skonfrontuj się ze swoimi potrzebami, wartościami, z tym na co masz wpływ, a na co nie masz, czy Ty kierujesz własnym życiem czy życie kieruje Tobą, chaos czy porządek. Zapraszam, czasami jedna godzina może bardzo wiele zmienić w Twoim życiu…
💛21.04 – JAK NIE OSZALEĆ, CZYLI EDUKACJA ONLINE. PORAŻKA CZY SZANSA NA ZMIANĘ W MYŚLENIU O EDUKACJI? – Justyna Praszyńska - Podpowiem jak sami możecie spotykać się i rozmawiać z różnymi swoimi częściami. Podczas każdego spotkania zaproponuję wizualizację
💛28.04 - MAGIA ŻYCIA - KOŁO ŻYCIA CZ.II - Maciej Barczyński - Czas się zatrzymał... zatrzymaj się i Ty, na godzinę i skonfrontuj się ze swoimi potrzebami, wartościami, z tym na co masz wpływ, a na co nie masz, czy Ty kierujesz własnym życiem czy życie kieruje Tobą, chaos czy porządek. Zapraszam, czasami jedna godzina może bardzo wiele zmienić w Twoim życiu… Dzisiaj na podstawie ostatnich zajęć przyjrzymy się RODZINIE, jak nam jest w naszym systemie rodzinnym, co nas cieszy, co nas złości, z czym sobie nie radzimy...
💛05.05 – RELACJE. CO POMAGA, A CO PRZESZKADZA WE WSPÓŁTWORZENIU DOBRYCH RELACJI, NIE TYLKO W CZASACH ZARAZY? – Justyna Praszyńska - Podpowiem jak sami możecie spotykać się i rozmawiać z różnymi swoimi częściami. Podczas każdego spotkania zaproponuję wizualizację.
💛12.05 - MAGIA ŻYCIA - KOŁO ŻYCIA CZ.III – Maciej Barczyński - Czas się zatrzymał... Zatrzymaj się i Ty, na godzinę i skonfrontuj się ze swoimi potrzebami, wartościami, z tym na co masz wpływ, a na co nie masz, czy Ty kierujesz własnym życiem czy życie kieruje Tobą, chaos czy porządek. Zapraszam, czasami jedna godzina może bardzo wiele zmienić w Twoim życiu… Dziś OBSZAR "JA" - jak mi jest ze sobą, co jest moimi mocnymi stronami, jakie mam deficyty, kim jestem, czego chcę, jaki sens nadałem swojemu życiu…

ŚRODA:
💛GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA DLA KOBIET – Julia Marcinowska - Gimnastyka Słowiańska to system 27 ćwiczeń wzmacniająco-rozciągających stymulujących kobiecy układ hormonalny. Stała praktyka reguluje cykl miesiączkowy, dodaje energii, uelastycznia ciało, przygotowuje do ciąży i porodu czy miękko przeprowadza przez okres menopauzy. Nazywa się ją swoistą „psychoterapią ciała” ponieważ oprócz zwiększenia zakresów ruchu i wzmocnienia mięśni uwalnia wiele blokad emocjonalnych „poupychanych” w ciele. Na zajęcia potrzebujesz matę, koc, wygodny strój i otwarte serce. :)
1.04 – wprowadzenie: parę słów o gimnastyce słowiańskiej, historia, symbolika, jak się przygotować do ćwiczeń, poprawne wykonanie pozycji wyjściowych i powtarzanych elementów w ćwiczeniach, medytacja.
8.04 - 13.05 - zestaw 7 ćwiczeń wyliczony wg horoskopu słowiańskiego na wibrację i godzinę danego dnia, medytacja

CZWARTEK:
💛KRĄG MĘSKI – Roman Praszyński - spotkania nie tylko dla mężczyzn. O poszukiwaniu siebie, o poszukiwaniu wspólnoty. Praktyczne ćwiczenia pokazujące, jak radzić sobie z emocjami. Wizualizacje i afirmacje zwiększające poczucie wewnętrznej mocy. Mity i baśnie opowiadające o rozwoju mężczyzny, dające wskazówki, jak pracować z własną psychiką. Zapraszam mężczyzn i kobiety. Tak naprawdę, wiele nas przecież łączy. Przyda Ci się kartka i długopis. Może kredki.
💛2.04 - Czym jest męski krąg? Stara tradycja w nowym wydaniu. Jakie są zasady i czemu to służy? Jakie są korzyści? Podzielę się doświadczeniem dwudziestu lat zasiadania w kręgach. Wizualizacja – po co lęk i jak go wykorzystać? Afirmacja I – dlaczego jestem szczęśliwy.
💛9.04 - Legenda o poszukiwaniu świętego Graala. Czego możemy nauczyć się ze starego mitu o Parsifalu, rycerzu Króla Artura? Jak chłopak staje się mężczyzną? Krok pierwszy – oddzielenie od matki. Wizualizacja – spotkanie z matką, podziękowanie. Afirmacja II – dlaczego jestem szczęśliwy.
💛16.04 - Legenda o poszukiwaniu świętego Graala. Drugi krok w rozwoju mężczyzny – starcie z Czerwonym Rycerzem. Wizualizacja – po co złość i jak ją wykorzystać? Afirmacja III – dlaczego jestem szczęśliwy.
💛23.04 - Legenda o poszukiwaniu świętego Graala. Trzeci krok w rozwoju mężczyzny – nauki Ojca chrzestnego. Wizualizacja – odkrycie własnego Sprzymierzeńca. Afirmacja IV – dlaczego jestem szczęśliwy.
💛30.04 - Legenda o poszukiwaniu świętego Graala. Czwarty krok w rozwoju mężczyzny – Anima, wewnętrzna kobieta. Wizualizacja – odkrywanie kobiecej strony. Afirmacja V – dlaczego jestem szczęśliwy.
💛7.05 - Legenda o poszukiwaniu świętego Graala. Piąty krok w rozwoju mężczyzny – Szkaradna Dama, czas upokorzeń. Wizualizacja - jaką rolę w naszym życiu pełni depresja i jak ją przetworzyć? Afirmacja VI – dlaczego jestem szczęśliwy.
💛14.05 - Mit życiowy. Praca ze snem z dzieciństwa. Czym jest sen z dzieciństwa, jak go odkryć i co może powiedzieć nam o naszym przeznaczeniu? Wizualizacja ze snem z dzieciństwa. Afirmacje VII – dlaczego jestem szczęśliwy.
Roman Praszyński - jestem dziennikarzem i terapeutą psychologii zorientowanej na proces. Od kilkunastu lat zasiadam w męskich kręgach. Jestem mężem i ojcem trójki dzieci. Lubię śpiewać z gitarą.

PIĄTEK:
💛VINYASA JOGA – Monika Malinowska - to dynamiczna sekwencja asan, zsynchronizowanych z oddechem i połączonych między sobą płynnymi przejściami. Ruch często współgra tu nie tylko z rytmem ciała i oddechu ale też i muzyki, stąd też często używa się w stosunku do niej angielskiego terminu Flow – bo powinieneś “płynąć” przez sekwencję, co może sprawić, że do końca dnia nie będziecie myśleć o niczym innym, jak stanięciu na swojej macie.
💛3.04-15.05 - W każdym tygodniu zrobimy sekwencję ćwiczeń, która urodzi się na poczekaniu w moim sercu i głowie ;)

SOBOTA:
💛CIAŁO UMYSŁ DUSZA I… EMOCJE – Saira Rei, Gość Specjalny: Tomasz Femiak, Paulina Szewczuk i Małgorzata Zwierzyńska (już niedługo w naszym zespole na stałe!) - to cykl spotkań, wykładów i mini-warsztatów poruszających tematykę holistycznego spojrzenia na człowieka jako na istotę integralną łączącą w sobie koktajl emocji, doświadczania w materii, intelektu i połączenia duchowego.
💛4.04 - O TRZECH CZĘŚCIACH DUSZY – Tomasz Femiak - Jak nie mylić intelektu z uczuciami i uczuć z instynktem - czyli jak pijesz herbatę, to pij herbatę i nie myśl o wielbłądach! Podczas interaktywnego spotkania powiemy sobie w jakich sytuacjach funkcje umysłu "podszywają się" się pod siebie i zadamy sobie praktyczne pytania: Jak rozpoznajemy, kiedy jesteśmy w funkcji intelektualnej, emocjonalnej i ruchowej? Czy ruch może myśleć, a intelekt działać? Skąd w naszych aktywnościach czynności zastępcze? Zapraszam na rozmowę o jednej z najstarszych metod poznawania siebie - trójpodziale duszy.
💛11.04 - SPOTKANIE Z KRONIKAMI AKASZY – Małgorzata Zwierzyńska - Zapraszam na spotkanie poświęcone Kronikom Akaszy. Opowiem o Kronikach, swojej pracy z nimi i zdradzę trochę mojej własnej historii. Będzie to też przestrzeń, w której odpowiem na najczęstsze pytania takie jak: Czym w ogóle są Kroniki? Jakie korzyści płyną z pracy z Kronikami? Co mogę, a czego raczej nie usłyszę podczas sesji? Kto odpowiada na pytania w Kronikach? Jak wygląda takie spotkanie? Czy muszę się jakoś przygotować na odczyt z Kronik Akaszy? Czy Kroniki i channeling to to samo? Kto może odczytywać przekazy z Kronik? Czy w czasie sesji dowiem się czegoś o moich Przewodnikach duchowych? Zachęcam też do zadawania pytań podczas liva, co da Ci możliwość rozwiania, towarzyszących Ci, niejasności ;).
Małgosia Zwierzyńska - z wykształcenia psycholog kliniczny i trener warsztatów umiejętności psychospołecznych, ale zawodowo zajmuję się szeroko pojętnym rozwojem osobistym i duchowym. W swojej pracy łączę podejście konwencjonalne z alternatywnym. Nie obce są mi medytacja, kreacje kwantowe, praca z wyobrażeniami, oddechem, energią.
💛18.04 - PRZYWOŁAJ SWOJĄ DUSZĘ! – Tomasz Femiak - Skąd się wziął podział na serce i umysł? Jak funkcjonują dusze cielesne i nie-cielesne człowieka? Podczas interaktywnego spotkania opowiem uczestnikom o zapomnianej przez współczesnych psychologii homeryckiej - o tym jak widzieli człowieka i jego dusze antyczni mędrcy. W zamierzchłych czasach i współcześnie trauma codzienności, niespodziewane zdarzenia i pęd życia codziennego "wybijały człowieka z siebie", można jednak temu zaradzić i "uobecnić siebie" temu właśnie służyła m.in. metoda maieutycznana Sokratesa.
💛25.04 - TRANSFORMACJA WZORCA ŚMIERCI – Saira Rei - Wzorzec śmierci jest mocno wpisany w świadomość istot na planecie Ziemia. Smierć budzi strach i wydaje się końcem, kojarzy się z cierpieniem. Wydaje się, że nie ma innego wyjścia i wciąż krecimy się po kole życia. Z kwantowego punktu widzenia to wzorzec taki jak inny, z silnym wciąż zasilanym polem. Opowiem jak ten wzorzec zamanifestował się w moich wglądach i jak można go transformować. Jeśli pojawi się na to przestrzeń wspólnie będziemy eksplorować to pole i transformować jego zapis, dla nas i wszystkiego co jest, bo nic nie istnieje w oddzieleniu.
💛2.05 i 16.05 - UKRYTA MOC CODZIENNOŚCI – Paulina Szewczuk - Zapraszam na dwa spotkania (2 maja i 16 maja) podczas, których dowiesz się co znaczy chłonąć dobro. Podczas naszych spotkań:
-> Uzyskasz odpowiedzi na pytania: dlaczego łatwiej koncentrować się na złości, zmartwieniach, doznanych krzywdach, złych wiadomościach ? Dlaczego skupiamy się na negatywnych doświadczeniach, a nie przywiązujemy większej wagi do tych pozytywnych? Co sprawia, że latami pamiętamy drobne przykrości, a z trudem przypominamy sobie przyjemne chwile ? Jak to zmienić?
-> Doświadczysz: niezwykłej mocy pozytywnych doświadczeń, wzmocnisz poczucie pewności siebie, spokoju, komfortu, poczucia własnej wartości, miłości i zdrowia, radości płynącej ze świadomej obecności.
-> Odetchniesz, bo całość wzmocnią proste i bardzo skuteczne praktyki świadomego oddechu.
Paulina Szewczuk – trenerka, inspiratorka, „wyznawczyni” pozytywnego życia, praktyk oddechu. Fanka doświadczania Życia (i tego kolorowego i tego szarego). Zakochana w życiu, ludziach, oddechu, pulsingu, łagodności i wolności. Prywatnie zakochana w mężu i trójce wspaniałych dzieci.
💛9.05 - WIELOŚWIATY - WCIĄŻ WYBIERASZ - Saira Rei - W kwantowej rzeczywistości istnieje nieskończona ilość scenariuszy, wszystko już jest i wszystko już się wydarzyło. To doskonała wiadomość, bo to oznacza, że świadomość wybiera doświadczenia. Dokąd o tym nie pamiętasz jesteś jak bezwonny ptak miotany wiatrem. Jak sobie o tym przypomnieć i jak powrócić do świadomie kreować swoje życie wybierając z wieloświatów.
💛16.05 - UKRYTA MOC CODZIENNOŚCI – Paulina Szewczuk (patrz wyżej)

NIEDZIELA:
💛ZDROWIE – RUCH – NATUROTERAPIA – Alicja Rukowicz, Gość Specjalny: Mariola Rokita, Mateusz Jasiński, Marek Lewandowski, Karolina Smoderek – to cykl spotkań poświęconym naturalnym metodom wspierania zdrowia, dobrostanu naszego organizmu i odporności na co dzień.
💛5.04 – OLEJKI ETERYCZNE „DOMOWA APTECZKA” – Gość Specjalny: Mariola Rokita - Podczas webinaru dowiesz się, czym są olejki eteryczne oraz jak działają. Podpowiem Ci, jak z ich pomocą naturalnie zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne swoje i swoich bliskich oraz jak można je aplikować. Podczas spotkania poznasz dziesięć olejków nazywanych "Domową Apteczką" oraz ich naturalne właściwości wspierające zdrowie, a także budujące naszą odporność niezbędną w obecnych czasach.
💛12.04 – WIELKANOC – zajęć nie ma
💛19.04 – O CO TAK NAPRAWDĘ CHODZI W PILATESIE? - Alicja Rukowicz - Skąd wziął się Pilates? Do czego służy ta metoda, czyli jakie są jej cele? Komu może się przydać i co każdy dzięki niej osiągnąć? Poznamy zasady metody Pilates. Przedstawimy rodzaje ćwiczeń, które ta metoda wykorzystuje. Zrozumiecie, czym różnią się zajęcia grupowe od indywidalnych. Jak mniej więcej przebiegają zajęcia Pilates. Porównamy także pokrótce tę metodę z kilkoma innymi, żebyście wyczuli, na ile to ona do Was przemawia, a na ile chcecie poszukać czegoś innego.
💛26.04 – ZDROWIE DZIĘKI TRADYCYJNEJ MEDYCYNIE CHIŃSKIEJ – Mateusz Jasiński – TCM czyli czym jest nauka o zdrowiu licząca ponad 5 tysięcy lat? Na spotkaniu opowiem w skrócie o holistycznym i najstarszym na świecie systemie profilaktyki zdrowotnej.
💛3.05 – STRES-EMOCJE-BÓL - Marek Lewandowski – Na spotkaniu omówimy sobie związek przyczynowo skutkowy pomiędzy stresem, konfliktami emocjonalnymi a bólem i napięciem mięśni. Powiem też o tym jak można pomóc sobie samemu aby złagodzić ból i zmniejszyć napięcie mięśniowe.
💛10.05 – PRZEMĘCZENIE PSYCHICZNE - Marek Lewandowski – Na spotkaniu opowiem o przemęczeniu psychicznym, o które dosyć łatwo w obecnej sytuacji. Na szczęście są metody do samodzielnej rewitalizacji i wzmocnienia psychicznego. Opowiem o rozwiązaniach najnowszej generacji. Zapraszam.
💛17.05 – FITOTERAPIA CZYLI ZIOŁOLECZNICTWO – Karolina Smoderek – Wiosna to świetny czas na oczyszczenie i wzmocnienie wątroby. Na spotkaniu opowiem co na wiosnę mówi o Tobie Twoja wątroba i jak ją wspierać, czyli o ziołach i żywieniu dla wątroby.

Jesteśmy wdzięczni za każde Twoje wsparcie ❤️
Namaste 🙏

Światło we mnie kłania się Światłu w Tobie ❤️

Julia & Maciek
CUD Grochów

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.