Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Jakub Gucik - Koncert Live Stream

Jakub Gucik - Koncert Live Stream
📅 Data: sobota, 11 kwietnia 2020

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (informacje dotyczące transmisji w opisie wydarzenia)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


#gramywdomu to seria koncertów LIVE STREAM finansowanych przez Was drodzy słuchacze poprzez dedykowane zrzutki !

Jakub Gucik - charyzmatyczny wiolonczelista wystąpi z koncertem LIVE STREAM w ramach #gramywdomu!
Artysta zagra koncert solo z programem zatytułowanym "In Silva". To cykl 7 utworów na wiolonczelę i looper, gdzie proste tematy, z pogranicza jazzu i muzyki etnicznej podparte są transowym akompaniamentem i poddane improwizacji.

🎶 Transmisja na profilu FB >> link

Możecie wspierać koncert Jakuba klikając w sekcje "ZNAJDŹ BILET" w wydarzeniu oraz w link zrzutki, który pojawi się pod oknem streamingu podczas koncertu. Wspierając artystów i ich sztukę współtworzycie akcję #gramywdomu
Dziękujemy za Wasze wsparcie!

"W naiwnej muzycznej wizji próbuję przedstawiać poprzez dźwięki mieszkańców leśnego gąszczu, zjawiska których tak naprawdę jako ludzie nie jesteśmy w stanie poznać, przejrzeć, ani zgłębić. Kto wie, co tak naprawdę robią wiewórki, kiedy czmychają gdzieś w górę, albo za czym ryją dziki? Po co lata komar? Nie ma pewności. Dźwięki mają nie tyle pokazać, zilustrować to, co dzieje się w lesie, ale wyzwolić projekcję naszej wyobraźni. Do czego z całego serca Państwa zachęcam."

JAKUB GUCIK
absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie (2013). Wiolonczelista zespołów: Spółdzielnia Muzyczna contemporary ensemble, Acoustic Ethno Orchestra i IPT Wójciński/Bańdur/Gucik z którymi występuje w Polsce i za granicą. Związany również z Teatrem Szczęście i Teatrem Odwróconym. Autor muzyki teatralnej, elektroakustycznej i elektronicznej. Jako członek kwartetu smyczkowego zajął IV (2006) i I (2007) miejsce na festiwalu Talents for Europe w Dolnym Kubinie na Słowacji oraz nagrodę specjalną ufundowaną przez Moyzes Quartet (2007). W 2010 roku uzyskał stypendium na udział w kursach mistrzowskich w ramach festiwalu Oberstdorfer Musiksommer. Czterokrotny laureat festiwalu Fama 2016, 2017, 2018 - nagroda im. Andrzeja Jakóbca , 2019 - Trójząb Neptuna - nagroda za najlepsze wydarzenie artystyczne festiwalu, za program "Komeda-Hłasko". Laureat I nagrody Ogólnopolskiego Konkursu Kompozytorskiego im. J. Patkowskiego (2017). Występuje m.in. na festiwalach: Warszawska Jesień, Sacrum Profanum, Jazztopad, Wszystkie Strony Świata, Ensemble Akademie Freiburg, NeoArte Syntezator Sztuki, Świętokrzyskie Dni Muzyki, NeoArte, Oberstdorfer Musiksommer, Audio-Art, Musica Moderna. Wielokrotnie dokonywał prawykonań utworów m.in. A. Zagajewskiego, J. Kreidlera, B. Muntendorf, J. Walshe, M. Beila, S. Sciarrino, P. Peszata, M. Śniady, J. Sotomskiego. Współpracuje m.in. z Hashtag Ensemble, W. Błażejczykiem, M. Górczyńskim, P. Szamburskim, M. Trifonidisem, A. Klockiem, M. Chołoniewskim, L. HeFi Wisniowskim, Sztywnym Palem Azji. Wybrana dyskografia: Sztywny Pal Azji: „Fiss Pink”, „Odnalezione piosenki Bogdana Łyszkiewicza”, „Szara”; Wojciech Błażejczyk „Thrash Music”; Hashtag Ensemble „Network Music”; PerDuo Vnc „18- 19/01/2016”, „Kroniki dźwiękowe festiwalu Warszawska Jesień 2016,2017, 2018”, "100 na 100. Muzyczne dekady wolności", IPT "Diffractions"

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy online lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę