Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
reklama

SysOps/DevOps Online MeetUp #9

SysOps/DevOps Online MeetUp #9

reklama
📅 Data: czwartek, 28 maja 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: 💻 online
   udostępnij tweetnij wykop
Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na dziewiąty MeetUp Online!

Transmisje na żywo możecie oglądać na stronie: link

Agenda:

15:00 Prelekcja #1: „Azure DevOps - czy to już koniec Jenkinsa?” – Gerard Larwa, Łukasz Sołtysiński, Maciej Ptak

Stary, dobry Jenkins jest nadal wystarczający dla obecnych rozwiązań IT. Czy mimo wszystko powinien zostać zastąpiony przez nowsze rozwiązania np. Microsoft - Azure DevOps? Trio z firmy Accenture, czyli Gerard Larwa, Łukasz Sołtysiński i Maciej Ptak, porównają Azure DevOps i Jenkinsa pod względem najważniejszych kryteriów oceny narzędzi DevOps i spróbują odpowiedzieć na postawione wcześniej pytanie.

Gerard Larwa - DevOps Engineer w Accenture. Absolwent informatyki WAT w Warszawie. Entuzjasta nowych technologii. W Accenture pracuje jako DevOps Engineer, obecnie głównie w obszarze BI opartym na stacku technologicznym Microsoftu, w tym także Azure DevOps. Posiada również doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych z wykorzystaniem Selenium oraz Appium.

Łukasz Sołtysiński - DevOps Engineer w Accenture. Aktualnie tworzy rozwiązania CI/CD dla zespołów zajmujących się Salesforce oraz aplikacjami mobilnymi. Dodatkowo intensywnie pogłębia swoją wiedzę na temat platformy Azure oraz jej wykorzystania w procesie tworzenia oprogramowania. Prywatnie miłośnik motoryzacji oraz gier komputerowych.

Maciej Ptak – DevOps / DevSecOps Engineer w Accenture. Specjalizuje się we wdrażaniu ciągłej integracji w “szytym na miarę” procesie dostarczania oprogramowania. Na co dzień pracuje z platformą Salesforce, Azure DevOps oraz AWS.


16:00 Prelekcja #2: „Proces wytwórczy hurtowni danych w chmurze” – Jakub Wawrzyniak

W trakcie prezentacji Jakub Wawrzyniak pochyli się nad zagadnieniem wytwarzania hurtowni danych w chmurze w oparciu o usługi platformy Microsoft Azure. Dowiemy się jak zapewnić stałe wdrożenie rozwiązań analitycznych w chmurze oraz jak zagwarantować, że wdrożenie nowego wydania zakończy się sukcesem. Dodatkowo Jakub omówi kluczowe aspekty takiego wdrożenia.

Jakub Wawrzyniak - architekt Danych i Developer Team Leader w TIDK, doktorant naukowy związany z Instytutem Informatyki Politechniki Poznańskiej. Zaangażowany jest w koordynowanie i realizację projektów z obszarów AI, BI, Big Data, zaawansowanej analityki, w tym w oparciu o chmurę publiczną oraz rozwiązania on-premise.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.