Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii
reklama

Kulturalna Zaraza - Zagan Acoustic, Crewkrulove, Polski Piach

Kulturalna Zaraza - Zagan Acoustic, Crewkrulove, Polski Piach

reklama
📅 Data: niedziela, 24 maja 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online
   udostępnij tweetnij wykop
Wybierz się na koncert nie wychodząc z domu!

Kwarantanna wszystkim nam daje się we znaki, ale wierzymy że może być produktywnym czasem, zarówno dla artystów jak i publiczności.
Nadbałtyckie Centrum Kultury przygotowało dla Was serię koncertów w ramach Akcji „Kulturalna Zaraza”. Niedzielne wieczory, trzy występy, utalentowani twórcy i melodie, które sprawią, że w tym trudnym czasie powróci do nas pozytywna energia.
Zapraszamy do słuchania i oglądania koncertów online. Specjalne sety z domu, studia czy ogrodu zagrają artyści nie tylko z Trójmiasta... Jazz, folk, elektronika, muzyka improwizowana - z nami poczujecie się jak na wyjątkowym domowym festiwalu.😊

Koncerty będą dostępne na kanale youtube Nadbałtyckiego Centrum Kultury >> link

W niedzielę 24 maja zagrają:
19.00 Zagan Acoustic
19.30 Crewkrulove
20.00 Polski Piach

O ARTYSTACH:

Zagan Acoustic
Zespół wykonujący muzykę z pogranicza awangardy, jazzu i folku. Muzycy od ponad 10 lat koncertują na estradach koncertowych w Polsce i Europie. Nie ma gatunku w którym nie potrafiliby się odnaleźć. Wyraziste brzmienie, wirtuozeria i duże poczucie humoru to najczęściej pojawiające się słowa w recenzjach. Grają zarówno klimatyczne koncerty kameralne, jak również duże przedsięwzięcia organizowane m.in. przez Polską Filharmonią Bałtycką, Polską Filharmonię Kameralną Sopot, Filharmonią Łódzką, Filharmonię Szczecińską czy Filharmonią Dolnośląską.
Trzon repertuaru stanowią kompozycje autorskie, wykonywane również z towarzyszeniem orkiestry kameralnej.
Zagan Acoustic koncertuje z jazzmanem Krzesimirem Dębskim, Akademickim Chórem Uniwersytetu Gdańskiego. Za swój kunszt wykonawczy otrzymali wyróżnienie specjalne na XVIII Konkursie Muzyki Folkowej Polskiego Radia "Nowa Tradycja". W swojej dyskografii posiadają 5 płyt, wśród nich debiutancki krążek "3:1" czy płyta inspirowana muzyką folkową "Folk&Roll".
Skład: Paweł Zagańczyk - akordeon, Joachim Łuczak - skrzypce,
Ignacy Wendt - trąbka, Jarosław Stokowski - kontrabas

CrewKruLove
Duet, który tworzą Joanna Duda i Karolina Ankiewicz. Zadebiutowały na Festiwalu Narracje 2019 w Gdańsku. W zaprezentowanym materiale na kanwie typowej rytmiki drum and bass wymieszały wiele innych stylów muzycznych takich jak funk, soul, jazz, house czy polski pop. Od tamtego czasu ich twórczość zmierza w kierunku Live Performance z wykorzystaniem syntezatorów i komputerów, z dużą dawką improwizacji. Wspólne sesje nagraniowe zaowocowały m.in. utworem “Distant View” wraz z wideoklipem. W “czasie pandemii” odwołane bookingi i nieodparta chęć dzielenia się muzyką zmotywowały dziewczyny do szukania nowych kanałów transmisji bitów i tak powstała “Izo-Wizja”. Cotygodniowa “audycja dźwięczna” zwiększa nieustająco zasięg, a wszystkie odcinki dostępne są online. Różnorodność stylistyczna i zabawa muzyką, której efekty prezentują na prężnie rozwijanych profilach social media, by być możliwie blisko słuchaczy!
Ich debiutancki materiał ukaże się jako EP w ciągu najbliższych miesięcy.

Polski Piach
Zespół uruchomiony przez Patryka Zakrockiego, czerpiącym z tradycji pierwszego bluesa i pustynnego transu i rozwijający własny język, którego temperatura wynika z rodzimego krajobrazu, natury polskich rzek, zachmurzonego nieba.
Projekt Polski Piach bada pokrewieństwo i zasadność upodobnień między piachem delty Missisipi, Sahary i wiślanych łach.
Skład: Patryk Wydmo Zakrocki - mała gitara akustyczna, Piotr Mełech - klarnet basowy

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.