Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
reklama

Premiera "Maska w balecie dworskim" - Dzień Teatru Publicznego

Premiera "Maska w balecie dworskim" - Dzień Teatru Publicznego

reklama
📅 Data: sobota, 23 maja 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: 💻 online
   udostępnij tweetnij wykop
Zawsze w maju Balet Cracovia Danza bierze udział w DZIEŃ TEATRU PUBLICZNEGO, akcji organizowanej przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Hasło reklamowe tego przedsięwzięcia – „grosze grają rolę” – najlepiej oddaje ideę akcji: w tym dniu bilet do teatru kosztuje tylko 350 groszy. Dzień Teatru Publicznego cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem publiczności, a po „groszowe” bilety na przedstawienia ustawiają się kolejki.

W tym roku jest inaczej, kultura przeniosła się do sieci. Dlatego z okazji Dnia Teatru Publicznego BALET CRACOVIA DANZA zaprasza do INTERNETU na PREMIERĘ FILMU "Maska w balecie dworskim", który został wyprodukowany specjalnie na tę okoliczność.

Maska, to teraz nasza codzienność, ma chronić innych i nas przed niewidocznym zagrożeniem. Ale przecież maska pełniła i pełni różne role, także w teatrze dramatycznym, także w balecie. Film będzie zatem opowieścią o maskach, które m.in.: nabywają sił magicznych, chronią swoich właścicieli albo stają się dla nich wręcz niebezpieczne, które ukrywają tożsamość, nadają sztuczną twarz, lub wręcz służą do zawładnięcia innymi. W filmie, w którym oprócz TANCERZY CRACOVIA DANZA, udział weźmie krakowska aktorka BEATA MALCZEWSKA, będzie można zobaczyć jak maska przekształca ciało tancerza, stwarzając inną postać lub jej pozory. W tej opowieści, będącej korowodem masek, różnorodnych, z różnych epok, krajów nie zabraknie oczywiście tańca, najpiękniejszych tanecznych fragmentów ze spektakli Baletu Cracovia Danza, w których maska jest w roli głównej.

ZAPRASZAMY!
Transmisja odbędzie się na Facebookowym profilu >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.