Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii
reklama

Klub Komediowy wybiera wolność!

Klub Komediowy wybiera wolność!

reklama
📅 Data: czwartek, 04 czerwca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: 💻 online
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Klub Komediowy i Dom Spotkań z Historią zapraszają do wspólnego świętowania 31. rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów w Polsce!

Zrobimy przegląd prasy z pierwszych dni czerwca 1989 roku i wywołamy wspomnienia niekoniecznie związane z polityką: Będziemy towarzyszyć Stevie’emu Wonderowi w trakcie jego wizyty w Warszawie, dowiemy się, kto skompromitował się na Wembley, sprawdzimy, który odcinek „Panny dziedziczki” został wyemitowany w telewizyjnym Programie I, a na koniec zdradzimy, dlaczego „styl na Madonnę” był już wtedy przebrzmiały. Wydarzenia te zainspirują nas, aby stworzyć współczesną, nieszablonową listę przebojów muzycznych!
Przebojów o tyle nietypowych, bo niepowstałych ani w 1989, ani w żadnym innym roku. Wokaliści nie znają tytułów i tekstów piosenek, co więcej, akompaniujący im pianista także nie zna melodii, a nawet gatunku, w którym ma grać. Wszystkie utwory będą improwizowane, tj. wymyślane i śpiewane a vista, w momencie, gdy muzycy wejdą na scenę i wezmą do ręki mikrofon.

Wystąpią dla Was: Maciej Chwała, Anna Iwanek, Mateusz Lewandowski i Marta Podobas, artyści związani z Klubem Komediowym.

Koncert będzie nieskrępowany także w swojej formie – wydarzenie będzie transmitowane na żywo, prosto z naszej piwnicy przy Nowowiejskiej do Waszych domów. Na otwartym streamie na fanpage’u Domu Spotkań z Historią na Facebooku, za darmo. Żeby nam wszystkim było tego dnia wolno!

Transmisja odbędzie się na Facebookowym profilu >> link

Fot. Krzysztof Miller / Agencja Gazeta

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.