Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Red Bull Trasa Życzeń: Natalia Nykiel

Red Bull Trasa Życzeń: Natalia Nykiel

reklama
📅 Data: czwartek, 02 lipca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Zobacz wirtualny koncert Natalii Nykiel, który sam wcześniej zaprojektujesz. Wybierz motyw scenografii i utwory zagrane w trakcie występów - bądź więcej niż tylko widzem!

To nie będzie zwykły koncert online i to nie będzie zwykła trasa! Red Bull Trasa Życzeń, czyli trzy wyjątkowe występy czołowych polskich artystów - Darii Zawiałow, Janka-rapowanie oraz Natalii Nykiel przeniosą Cię pod scenę, której motyw scenografii wybierzesz wcześniej w wirtualnym głosowaniu. To jednak nie koniec atrakcji – będziesz mieć wpływ nie tylko na wygląd sceny, ale również na utwory, które zagrają artyści – głosować można w trakcie każdego z trzech występów.

Transmisja na żywo z koncertów oraz głosowanie na motyw scenografii każdego z nich ➡️ link
Głosowanie na stage design trwa do 04.06 - możesz oddać jeden głos dziennie.

Livestream z koncertów w ramach Red Bull Trasa Życzeń obejrzysz również na FB Red Bull Music >> link
Tam również będziesz mógł wziąć udział w sesji Q&A z Natalią Nykiel - startujemy 29.06 o 19:00.
A koncert rozpocznie się 2 lipca o 19:00.

NATALIA NYKIEL: Królowa electro popu. Autorka trzech płyt i wielu przebojowych singli, które – żeby wymienić tylko piosenki „Bądź duży”, „Error” i „Spokój” – pokryły się platyną czy diamentem. Do nagrania debiutanckiego albumu „Lupus Electro” zaprosiła tak znakomitych artystów polskiej muzyki, jak Katarzyna Nosowska, Paulina Przybysz i Budyń z zespołu Pogodno, a piosenki z tej płyty remiksowali później jeszcze m.in. The Dumplings, Pawbeats i ekipa Alkopoligamii. Na kolejnym albumie – „Discordia” – Natalia współpracowała z kolei z Dawidem Podsiadło, Igorem Walaszkiem (z duetu Bass Astral x Igo), Julią Marcell czy Marią Peszek. Piosenki z tej płyty premierowo można było usłyszeć na trasie Red Bull Tour Bus – czyli serii koncertów, granych przez Natalię Nykiel na dachu kultowego autobusu Red Bulla. Specjalnie na tę trasę artystka poszerzyła skład swojego zespołu i zaprezentowała utwory w jeszcze mocniejszych, electro-grunge’owych aranżacjach – tylko potwierdzając swoją niesamowitą sceniczną kreatywność. Ostatnie wydawnictwo „Origo” to pierwszy w karierze Natalii materiał, który ukazał się międzynarodowo. Album nad którym artystka współpracowała z takimi artystami jak Daley, Hayley Williams i Josh Farro z Paramore, czy Stevie Aiello (30 Seconds To Mars) zebrał znakomite recenzje dziennikarzy z wielu krajów, a w Polsce zadebiutował na 2 miejscu bestsellerów Empiku. Utwory z tej płyty na żywo Natalia zaprezentuje po raz pierwszy podczas Red Bull Trasa Życzeń. Koncerty Natalii to prawdziwe widowiska – nie tylko pod kątem muzycznym, ale też wizualnym. Artystka stara się przykuwać uwagę widza świetnymi melodiami, jak również strojami i oprawą graficzną. Nic dziwnego, że to właśnie ją, przy okazji koncertu w Łodzi, na scenę zaprosił Jared Leto – wokalista 30 Seconds To Mars. Na żywo Natalia potrafi robić rzeczy kosmiczne.

Rusz z nami w wirtualną Trasę Życzeń!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.