Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Stand-up na plaży! Otwarcie sezonu w Plażówce Ursus! Jacek Stramik + support

Stand-up na plaży! Otwarcie sezonu w Plażówce Ursus! Jacek Stramik + support

reklama
📅 Data: środa, 03 czerwca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursus, Plażówka, ul. Dzieci Warszawy 24 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Stand-up na plażówce powraca! Mamy przyjemność uroczyście ogłosić, że wracamy z cyklem stand-upu na plaży już 3 czerwca! Oczywiście musimy dostosować się do nowych obostrzeń stąd w tym roku będziemy musieli wprowadzić pewne zasady, przynajmniej do czasu aż sytuacja wirusowa zostanie w pełni opanowana. Zasady których musimy przestrzegać to:

- Ograniczona ilość osób na widowni
- Leżaki w odległości 1,5 metra od siebie (wyjątek stanowi rodzina lub domownicy wtedy można zachować bliższą odległość)
- czujesz się gorzej, masz gorączkę, zostań w domu!
- NIE ZABIERAMY DZIECI NA STAND-UP

Jeśli uda nam się razem z Wami zachować wszystkie środki ostrożności będziemy mogli co tydzień prezentować Wam śmietankę polskiego stand-upu. Co tydzień topowi komicy zaprezentują dla Was swój solowy materiał, do tego będzie też występ supportu oraz prowadzący cały cykl Tomek Kołecki. Czasem w zastępstwie za Tomka mogą pojawić się inni prowadzący.

Kto zagra na pierwszej imprezie? Otóż Będzie to Jacek Stramik!

Jacek Stramik - Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno krajowych, jak i polonijnych. Wspólnie z Darkiem Gadowskim prowadzi cykl imprez stand-upowych w rodzinnym Koszalinie. Jest współautorem książki "Łapy precz od żartów", którą popełnił wraz z Abelardem Gizą i twórcą trzech materiałów stand-up comedy: „Arbuz i kobieta” (Netflix), „Smucikoń” (YouTube) i „Dobry jak chleb” (YouTube).

Support: Grzegorz Sykała

Prowadzenie: Jasiek Borkowski

PRZYPOMINAMY O TYM BY NIE ZABIERAĆ DZIECI NA STAND-UP! W tym roku jest to o tyle ważniejsze iż mamy ograniczone miejsca na publice, a treść występów skierowana jest dla widzów 16+ stąd bardzo prosimy o zrozumienie sytuacji i zdrowy rozsądek.

Życzymy dobrej zabawy, my już nie możemy się doczekać!

Wstęp free!

👉 Z racji prawnych ograniczeń będziemy mogli wpuścić bardzo ograniczoną liczbę osób, dlatego zachęcamy wszystkich do wcześniejszego przyjścia. Dodatkowo w związku z aktualnymi przepisami każdy gość Plażówka będzie musiał zakupić bon o wartości 10 PLN na wejściu do wykorzystania na naszym plażówkowym barze. W świetle nowych przepisów występy stand-upowe są jedynie dodatkiem do normalnej działalności naszej gastronomicznej działalności. Mamy nadzieje, że przyjmiecie to ze zrozumieniem, a także będziecie bawić się wspaniale jak zawsze w Ursusie!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.