Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Film "Bogowie". Kino plenerowe w Forcie 8

Film "Bogowie". Kino plenerowe w Forcie 8

reklama
📅 Data: czwartek, 04 czerwca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Fort 8 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Pierwszy raz w Forcie 8, pierwszy raz po 2,5 miesięcznej izolacji i podzięce dla tych, którzy dyżurowali abyśmy wszyscy mogli bezpiecznie zostać w domu. Dla wytrwałych i odważnych Kobiet i Mężczyzn: Medyczek i Medyków, Kierowców i Kierowczyń, Kurierów i Kurierek, Pracowników i Pracowniczek gastronomii, Sprzedawczyń i Sprzedawców, Policjantek i Policjantów, Strażaczek i Strażaków i wszystkich tych, którzy byli na dyżurze.

Film wybrany nieprzypadkowo. "Bogowie" to niezwykła opowieść o buntowniku, który rzucił wyzwanie naturze, władzy i własnym ograniczeniom. To opowieść o determinacji, odwadze i bezkompromisowości.

Film "Bogowie" otworzy cykl "Filmowych czwartków w Forcie 8". Będziemy spotykać się co 2 tygodnie. Następny seans już 18 czerwca.

Dziękujemy Watchout Studio - Partnerowi "Filmowych czwartków w Forcie 8" i Producentowi filmu "Bogowie" za bezpłatne udostępnienie kopi oraz wsparcie naszej inicjatywy.

CZWARTEK, 4 CZERWCA
godzina 21:00-23:30

OPIS FILMU:

"Bogowie"
Niezwykła opowieść o buntowniku, który rzucił wyzwanie naturze, władzy i własnym ograniczeniom. To film o pierwszym udanym polskim przeszczepie serca dokonanym przez prof. Religę w Zabrzu. Dramat nieudanych operacji, walka o każde uderzenie serca, wielkie ambicje i bolesne porażki, samotność geniusza, który stanął sam przeciwko swoim mentorom i rozpoczął rewolucję w polskiej medycynie. Jaką cenę musiał zapłacić za sukces?
W rolę prof. Religi wcielił się rewelacyjny Tomasz Kot, a partneruje mu plejada najlepszych aktorów, m.in. Jan Englert, Kinga Preis, Zbigniew Zamachowski czy Piotr Głowacki.

Reżyseria: Łukasz Palkowski
Scenariusz: Krzysztof Rak
Obsada: Tomasz Kot, Magdalena Czerwińska, Piotr Głowacki, Szymon Piotr Warszawski, Rafał Zawierucha, Kinga Preis, Sonia Bohosiewicz, Marian Opania, Jan Englert, Zbigniew Zamachowski, Cezary Kosiński, Damian Damięcki
Produkcja: Polska 2013
Producent: Watchout Studio
Dystrybutor: NEXT FILM

Film przyciągnął do kin w Polsce ponad 2,2 mln widzów, zdobył wiele nagród, w tym Złote Lwy w Gdyni oraz Polską Nagrodę Filmową ORZEŁ za Najlepszy Film 2014 roku.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Na miejscu czekać będą na Was leżaki, na których będziecie mogli wygodnie usiąść.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami (na dzień 28 maja: link ), będziecie mogli zająć tylko wyznaczone miejsca. Przepisy te jednak ulegają zmianie, więc zasady uczestnictwa w kinie plenerowym będziemy zmieniać na bieżąco zgodnie z wytycznymi.

Jeżeli pogoda nie będzie dla Nas łaskawa (nie zapeszając :-)) - będziemy przenosić seans na inny termin.

Czekamy na Was. Do zobaczenia!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.