Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Michał Bobrowicz: AKT w klasycznej odsłonie

Michał Bobrowicz: AKT w klasycznej odsłonie
📅 Data rozpoczęcia: wtorek, 13 stycznia 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📅 Data zakończenia: poniedziałek, 09 lutego 2015

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Tygmont Live Club Mazowiecka 6/8 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Fotografią zajmuję się od 2008 roku. Z początku niewinne hobby, które nagle z dnia na dzień stało się olbrzymią pasją. Pochodzę z rodziny fotografów, więc temat fortgrafii jest mi znany od dnia narodzin. Co prawda będąc dzieckiem odgrywałem rolę domowego modela ale to inna bajka. Zdjęcia robię odkad pamiętam, ale dopiero od 2008 roku pasja ta pochłonęła mnie całkowicie. Zaczynałem od małego domowego studio, z jedną lampą, dwiema parasolkami, tłem zawieszonym na prowizorycznym stojaku. Tak, byłem amatorem, którego nazywano z początku "fotoziutkiem". Gdy pytano czy skończyłem jakieś kierunkowe kursy, szkoły, odpowiadałem że "po co? fotografii nie da się nauczyć, trzeba ją poczuć". Słyszałem wtedy idż do szkoły. Poszedłem? nie. Z dumą przyznaję że jestem samoukiem. Do wszystkiego co potrafię doszedłem sam, próbowałem, kombinowałem, nie raz się wściekałem co skutkowało kilkakrotną wymianą parasolek w moim domowym studio. Z reszta cały czas się uczę.
Jaka fotografia mnie pasjonuje? kiedyś były to krajobrazy, martwa natura. Ale dość szybko zdałem sobie sprawę że uwielbiam pracę z ludźmi. Mam na swoim koncie mnóstwo zdjęć, lepszych, gorszych, takich które wygrały konkursy i takich z których jestem dumny. Miałem okazję pracować z wieloma osobami, bez których nie osiągnął bym tego co robię teraz - dla nich wielkie DZIĘKUJE!
W chwili obecnej wraz z kolegą prowadzimy Studio Stara Suszarnia w centrum Warszawy. Rozwijam się i robię to co kocham najbardziej. Pracuje z wspaniałymi ludźmi i nigdy nie mam dość, choćbym miał cały dzień i noc spędzić w studio. Pracuje zarówno na sprzęcie analogowym jak i na cyfrowym. .
Projekt na wystawę powstał ze zdjęć zrobionych w trakcie mojej przygody z fotografią. Składają się na niego zdjęcia z okresu lat 2012 - 2014.

Zapraszam do obejrzenia prac.

Wernisaż wystawy 13 stycznia 2014 godzina 20:00
Wstęp: wolny
Wystawa czynna do 9 lutego 2015.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę