Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Mikrokoncert: Joanna Duda Trio live

Mikrokoncert: Joanna Duda Trio live

reklama
📅 Data: piątek, 05 czerwca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
Joanna Duda Trio | jazz, elektronika
mikrokoncert live z Bemowskiego Centrum Kultury

📺 05.06.2020, start: 18:00 📺
Facebook LIVE 👉 link
YouTube LIVE 👉 link

JOANNA DUDA TRIO
zespół powołany przez Joannę Dudę do życia pod koniec 2017 roku. Od tego czasu Trio zagrało w Warszawie, na Jazzahead w Bremie, na kanadyjskich festiwalach jazzowych w Edmonton I Vancouver w ramach Jazztopad Festival, w Helsinkach w ramach Jazzconnective.

Joanna Duda - pianino, elektronika
Maksymilian Mucha - kontrabas
Michał Bryndal - bębny

🎵🎵🎵

Joanna Duda - pianistka, kompozytorka, producentka; jej głównymi instrumentami są fortepian i układy scalone (komputery, samplery, bitmaszyny). Jako zwolenniczka łączenia różnych dziedzin sztuki tworzy także instalacje I video – art. W lutym 2019 roku wydała solowy album KEEN w trójmiejskiej wytwórni Alpaka Records; album ma charakter eksperymentalnego, elektro – akustycznego kolażu o wielowarstwowej narracji opatrzonej nieoczywistymi brzmieniami. W projektach Joanny Dudy wiodącą rolę odgrywa komunikacja muzyczna w zespole i stopienie się osobowości muzycznych podczas dźwiękowej narracji.
Więcej na link

Maksymilian Mucha - kontrabas
Pochodzi z Częstochowy. Ukończył studia na Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Jazz Institute Berlin. Na co dzień można go usłyszeć z Christianem Scottem czy Adamem Strugiem (śpiew monodyczny). Poza jazzowymi inklinacjami Maks czerpie inspiracje z bardzo szerokiego horyzontu muzycznego, poczynając od muzyki klasycznej, kończąc na japońskim happy hardkorze.
link

Michał Bryndal - bębny
Jest absolwentem Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie im. M. Kopernika w Toruniu (2007) i Instytutu Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach (2009). Od 2011 r. gra z VooVoo – jednym z najbardziej znanych zespołów w Polsce powstałych na początku lat 80. Ponadto Michal Bryndal współpracuje z pianistą, kompozytorem i aranżerem Nikolą Kołodziejczykiem, z którym wraz z basistą Maciejem Szczycińskim współtworzą trio Stryjo (zespół grał m.in. na Jarasum International Jazz Festival w Korei Południowej w 2013 r.). Michał Bryndal jest także członkiem Nikola Kołodziejczyk Orchestra, z którą nagrał album Chord Nation (Fryderyk 2015). Wraz z Joanną Dudą współtworzyli zespół AuAuA (2008 – 2010). Jest także grafikiem – zajmuje się m.in. tworzeniem okładek płyt CD i plakatów.
link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.