Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Finał WOŚP na Białołęce! Koncert Will'n'Ska i nie tylko

Finał WOŚP na Białołęce! Koncert Will'n'Ska i nie tylko

reklama
📅 Data: niedziela, 11 stycznia 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Białołęcki Ośrodek Kultury, Van Gogha 1 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Gramy z WOŚP

To już tradycja! W drugą niedzielę roku, a więc 11 stycznia, zapraszamy wszystkich mieszkańców Białołęki, Targówka i całej Warszawy do wspólnego świętowania i pomagania. Obiecujemy moc atrakcji dla dużych i małych.

Pomaganie przez zabawę
Z okazji 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Białołęcki Ośrodek Kultury oraz Sztab WOŚP Warszawa-Targówek przygotowały między innymi szkolenia z pierwszej pomocy, pokazy artystyczne i filmowe, a także loterie fantowe. Dla kogo do wszystko? W tym roku gramy dla najmłodszych oraz seniorów, dlatego datki będą zbierane na oddziały pediatryczne, onkologiczne i domy opieki. Mamy nadzieję przyczynić się do pobicia kolejnego charytatywnego rekordu, dlatego
liczymy na Państwa zaangażowanie. Żaden z chętnych do pomagania nie pożałuje!

Gotowi, do biegu…
Wśród zaplanowanych atrakcji znajdzie się konkurs rysowania na czas. Zwariowani modele i modelki, kartka papieru i… 15 minut na stworzenie obrazu. Jedyne co gwarantujemy to zakręcone scenki, kreatywnych modeli i świetną zabawę. Reszta zależy od Was! Zechcecie ujawnić swój talent? A może po prostu pragniecie się świetnie bawić? Pamiętajcie, że nawet w taki sposób można pomagać, ponieważ wszystkie prace wezmą udział w charytatywnej licytacji. Nie pozostaje nic innego, jak zacząć trenować. Czas, start!

To tylko ćwiczenia!
Do Białołęckiego Ośrodka Kultury przyjadą również strażacy i ratownicy medyczni, którzy opowiedzą o swojej pracy i poprowadzą szkolenia z pierwszej pomocy. Każdy z nas będąc świadkiem wypadku ma obowiązek udzielenia pomocy poszkodowanym. Warto wykorzystać 23. Finał WOŚP do podpatrzenia w akcji profesjonalnych ratowników czy przypomnienia sobie zasad resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO). Strażacy przeprowadzą także prawdziwą akcję poszukiwawczą z użyciem psów tropiących!

Muzyczny finał
Na koniec dnia dużą dawkę pozytywnej energii przekaże wszystkim grupa muzyczna Will’n’ska. Kwartet pochodzi z Wilna lecz prócz litewskiej, ma też w sobie polską duszę. Sami określają swoją muzykę jako styl Alternative kardan Ska, w którym łączą zarówno lekkie rytmy reggae, jak i ciężkie brzmienia gitarowe. Koncert grupy będzie prawdziwą podróżą bez trzymanki przez języki, style, kultury i tradycje muzyczne.

Pełen program wydarzeń:
10:00 – 12:45 Występ grup artystycznych
13:00 – 14:45 Projekcja filmu „Masz talent” w Kinie na boku
13:00 – 15:00 Nauka pierwszej pomocy
15:00 – 15:30 Pokaz ratowników Straży Pożarnej
15:30 – 17:30 Rysowanie na czas
17:30 – 18:00 Aukcja charytatywna rysunków
18:00 – 19:00 Koncert zespołu Will’n’ska
A przez cały dzień… kiermasz domowych ciast i loteria fantowa!

Do zobaczenia!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!