Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wirtualne Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej, cz. 2

Wirtualne Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej, cz. 2

reklama
📅 Data: środa, 01 lipca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Zachęceni sukcesem majowych Drzwi Otwartych w formie online postanowiliśmy spotkać się z naszymi kandydatami ponownie, w niezwykle ważnym dla nich czasie.
Już 1 lipca, w dniu rozpoczęcia rekrutacji na studia*, na profilu PW na Facebooku i YouTubie będziemy transmitować wydarzenie, podczas którego przekażemy najważniejsze informacje dotyczące rekrutacji oraz studiowania na Politechnice Warszawskiej. Odpowiemy na pytania kandydatów i rozwiejemy wątpliwości, które być może powstrzymują niektórych maturzystów przed zarejestrowaniem się na wymarzony kierunek.
Wiemy, że obawy związane z właściwym wyborem wciąż towarzyszą naszym kandydatom. Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić wirtualnie Politechnikę Warszawską 1 lipca może liczyć na wsparcie w podjęciu tych trudnych decyzji.
Prowadzący drugą edycję Drzwi Otwartych postarają się przekazać uczestnikom cenne wskazówki dotyczące tego, jak zostać studentem najlepszej uczelni technicznej w Polsce, opowiedzą o plusach bycia inżynierem i wskażą, jak wyglądają studia na PW dla osób z niepełnosprawnościami. Nie zabraknie też sesji Questions&Answers.

Szczegółowe informacje i harmonogram można znaleźć na stronie wydarzenia (link poniżej).

*Informacja nie dotyczy kierunku architektura, na który zapisy rozpoczęły się 1 czerwca.[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.