Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Spacer literacki po Powiślu Płd.

Spacer literacki po Powiślu Płd.

reklama
📅 Data: niedziela, 05 lipca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, róg ul. Górnośląskiej i Myśliwieckiej (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Szanowni Państwo – kontynuujemy literackie poznawanie Powiśla. Tym razem tereny położone bliżej Trasy Łazienkowskiej. Spotkamy się z dwoma noblistami i kamieniarzem, który był pisarzem, a my go znamy głównie z filmów. Poznamy inną twarz Baczyńskiego i przypomnimy poetycką gwiazdę lat 60. Opowiemy o tym, kto kąpał się na Legii, kto napisał krwisty romans o Dzierżyńskim i gdzie zaczęła się „podróż za jeden uśmiech”. Będą historie kryminalne, obyczajowe i wiele innych – przyjdźcie i przekonajcie się. Jak zwykle na naszych spacerach literackich dużo poezji, prozy i wspomnień.

Uwaga! W związku z obecną sytuacją, żeby spacerowanie było bezpieczne, wprowadzamy nowe zasady, a mianowicie zapisy i limit 25 osób na jednym spacerze. Zapisy będą przyjmowane zarówno mailowo ( spacery@salonliteracki.pl ) i każdorazowo potwierdzane. Bardzo prosimy o rozważne zapisy, żeby nie blokować miejsc (będzie też lista rezerwowa, gdyby ktoś się wycofał).

Zapraszamy 5 lipca 2020 r. (niedziela), początek o godzinie 12.00. u zbiegu ulic Górnośląskiej i Myśliwieckiej (przy schodkach). Spacer potrwa mniej więcej 2 godziny.

Spacer poprowadzi Dorota Ryst – poetka, animatorka kultury, zajmująca się od wielu lat tropami literackimi w Warszawie (i nie tylko).


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.