Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Agro Bazar na Służewcu

Agro Bazar na Służewcu

reklama
📅 Data: piątek, 10 lipca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Tor Wyścigów Konnych (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Co tydzień Tor Wyścigów Konnych w Warszawie będzie zamieniał się w ogromny bazar ze zdrową żywnością. Będzie można kupić mnóstwo produktów ekologicznych od rolników z całej Polski. Weekendowy Agrobazar Rodzinny to także pikniki rodzinne, muzyka na żywo, zajęcia z jogi i rękodzieła.

Weekendowy Agrobazar Rodzinny

-Od 19 czerwca 2020 roku Tor Wyścigów Konnych za sprawą Stowarzyszenia „Polska Ekologia” w każdy weekend będzie zamieniał się w ogromny bazar ze zdrową żywnością. - W najbliższy piątek stanie miasteczko namiotowe z naturalnymi produktami rolnymi. Będzie obecna żywność najbardziej wartościowa, szczególnie potrzebna w trudnych czasach - przekazują organizatorzy Weekendowego Agrobazaru Rodzinnego. Planowane są również pikniki rodzinne, muzyka na żywo, zajęcia z jogi i rękodzieła, wspólne wypiekanie chleba, bio bistro i mnóstwo innych wydarzeń. Wszystko to przy ul. Puławskiej 266 na warszawskim Ursynowie.

Dostępna będzie żywność z chronionym oznaczeniem pochodzenia geograficznego (PGI), jak również z tą zaliczaną do żywności wysokiej jakości, a mającej symbol QAFP, co jest świadectwem podporządkowania się Systemowi Gwarantowanej Jakości Żywności. Zapowiedziana jest kontrola certyfikatów.

Dostawcy z całej Polski
Podczas Weekendowego Agrobazaru Rodzinnego będziemy mogli kupić żywność od rolników z całej Polski. Produkty posiadają sprawdzone certyfikaty. - Przyjadą dostawcy najlepszych produktów, aby skracając drogę od pola do stołu, omijając pośredników, dotrzeć wprost do konsumentów - informują organizatorzy wydarzenia. Każdy będzie mógł bezpośrednio porozmawiać z dostawcami o wyrobach, sposobie produkcji, a także certyfikatach i jakości ekologicznej. Weekendowy Agrobazar Rodzinny to miejsce pełne smaków, ze strefą dla dzieci i z nagrodami w postaci bonów zakupowych dla pierwszych pięćdziesięciu klientów. Goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu za darmo.

Miejscem, które na pewno przyciągnie poszukiwaczy smaku prawdziwego pieczywa, będzie edukacyjna piekarenka połączona z bio bistro pod kierownictwem Arcymistrza Sztuki Piekarskiej, zapalonego edukatora i znawcy wszelkich form chleba i tajemnic zakwasu, znanego organizatora licznych warsztatów – Pana Czesława Meusa. Zaplanowano więc naukę pieczenia chleba w domu, dostępna też będzie świeżo mielona mąka ze zbóż ekologicznych.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.