Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wieczorne opowieści przedstawia Joanna Boczkowska Band

Wieczorne opowieści przedstawia Joanna Boczkowska Band

reklama
📅 Data: niedziela, 26 lipca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wesoła, Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy ul. Starzyńskiego 21 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Koncert Joanny Boczkowskiej to wyjątkowe muzyczne doznanie. Wokalistka wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami zaprezentuje materiał składający się z polskich i światowych hitów z gatunku jazzu, bluesa, popu, swingu, soulu i funky. W programie m.in. kompozycje Alicii Keys, Norah Jones, Renee Olstead czy jazzowe standardy typu How High The Moon, Fly Me To The Moon, Chick to Chick.

Obowiązują zapisy od 20 lipca pod nr tel. 22 773 55 99. Wstęp wolny!

Miejsce: Scena Plenerowa Ośrodka Kultury Wesoła ul. Starzyńskiego 21

Koncert realizowany zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Joanna Boczkowska - wokalistka, autorka tekstów, wierszy i opowiadań. Z wykształcenia politolog. Absolwentka Niepublicznej Szkoły Wokalnej im. Jerzego Wasowskiego w Warszawie oraz Studia Wokalnego im. Jerzego Wasowskiego. Śpiewa od 6 roku życia. Zaczynała w zespole dziecięcym, występując i nagrywając z takimi artystami jak: Maryla Rodowicz, Majka Jeżowska, Eleni czy Grażyna Świtała. Ukończyła liceum ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego, w klasie muzycznej, uczęszczając do chóru mieszanego pod nazwą ’Tutti Cantamus’, pod dyrekcją p. Izabeli Tomaszewskiej, śpiewała w głosie sopranu. Wraz z chórem biorąc udział w wielu koncertach i konkursach, na terenie całego kraju, zdobywała niejednokrotnie nagrody oraz I miejsca w np. Ogólnopolskim Konkursie Chórów Mieszanych w Bydgoszczy czy Międzynarodowym Konkursie Chórów Mieszanych w Międzyzdrojach. Poznany kunszt muzyki świeckiej, sakralnej oraz gospel pomógł w nauce Historii Muzyki, którą jako jedna z 6 osób na terenie Warszawy, zdawała na maturze. Ma za sobą wiele warsztatów wokalnych oraz indywidualnych lekcji śpiewu oraz występy z zespołami soulowymi i jazzowymi. Obecnie pisze teksty i pracuje nad pierwszym materiałem solowym.

Bogdan Średnicki - przygodę z muzyką rozpoczął 42 lata temu ucząc się gry na akordeonie. Od 35 lat zakochany w gitarze. Doświadczenie zdobywał, pracując w coverowych zespołach SOBSTAR, ZODIAK, SomgorsiBis, w bluesowo - rockowym zespole STOCKER i IMEO. Współpracował z bandem EVI MUSIC Duet. Z Joanną Boczkowską poznali się w grupie Soul Singers w 2018 roku.

Piotr Rola-Podczaski - pianista, aranżer, zawdzięczający swój muzyczny warsztat Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy. Chętnie improwizuje na fortepianie, tworząc śmiałe i niebanalne odsłony zarówno standardów jazzowych, jak i współczesnych kompozycji. Jego muzyczne przestrzenie to: funk, jazz, pop i soul.

Mateusz Pachecka - związany z perkusją od 12 lat. Rozpoczynał naukę w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie w klasie prof. Bogdana Kulika. Kształcił się także pod kierunkiem prof. Marcina Ścierańskiego. Artysta między innymi koncertował z teatrem Akademickim UW, współtworzył grupę muzyczną Mist oraz jest jednym z założycieli projektu Wieczorki Jazzowe. Prywatnie pasjonat gry w tenisa i jazdy konnej.

Jakub Gawrych - basista z doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Na stałe działa w projektach: Wieczorki Jazzowe, BRO, Summana, Little Jazz Choir, Zespół Ludowy "Ożarowiacy", skład rozgrywający Funk me. Jazz monday! w piwnicy pod Harendą oraz Aftersix - Skład Sylwii. Brał udział w takich projektach jak: The Lightful, Five o’clock, Dispelled Reality, Skadyktator i Jego Kosmiczne Combo, Kapela z Uśmiechem

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.