Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Spacer z Orfeuszem. Mity greckie w Łazienkach

Spacer z Orfeuszem. Mity greckie w Łazienkach

reklama
📅 Data: niedziela, 09 sierpnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Łazienki Królewskie (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na spotkanie z mitami greckimi w przestrzeni Łazienek Królewskich. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w spacerze po ogrodach i obejrzą plenerowy spektakl.

Wydarzenie skierowane jest do starszych dzieci (+12 lat), młodzieży i dorosłych. Wstęp: wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc: rezerwacje@lazienki-krolewskie.pl (liczba uczestników ograniczona - maks. 15 osób). Prosimy o zapoznanie się z załączonymi na stronie wydarzenia (link poniżej) wytycznymi sanitarnymi i obowiązkiem złożenia oświadczenia o stanie zdrowia.

Wspólny spacer, który rozpocznie się 9 sierpnia 2020 r. o godz. 17.00 na tarasie Pałacu na Wyspie, odbędzie się śladem miejsc związanych z mitycznymi motywami. W różnych zakątkach łazienkowskich ogrodów uczestnicy wydarzenia posłuchają opowieści o bogach i herosach. Odkryją, gdzie znajdują się kamienne posągi satyrów i gdzie spotkać można mitycznego władcę mórz i oceanów.

Spacer zakończy się w okolicach Białego Domu. Tam wybrzmi finałowa opowieść w muzycznej oprawie. Wystąpią: Beata Frankowska, Agnieszka Aysen Kaim i Jarek Kaczmarek (opowiadanie), a także Łukasz Szypkowski (opowiadanie, pieśni, lira) oraz Emilia Raiter (harfa, pieśni).

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu "Warszawska Scena Opowieści", projektu organizowanego przez Stowarzyszenie "Grupa Studnia O" przy wsparciu m. st. Warszawy. W wybranych przestrzeniach miejskich - w domach kultury i w plenerze prezentowane są spektakle ukazujące różnorodne formy sztuki opowiadania.

---
fot. Paweł Ogrodzki, Harfistka Emilia Raiter

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.